ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wiosenne Spotkanie Ciepłowników - wkrótce na żywo!
02.07.2020r. 08:39

XXVII Wiosenne Spotkanie Ciepłowników - już wkrótce "na żywo"! W dniach 13-15 lipca ciepłownicy zjadą do Zakopanego, by uczestniczyć w jednym z pierwszych tak znaczących wydarzeń branżowych w Polsce od czasu wybuchu epidemii.

Z powodu koronawirusa tegoroczne Wiosenne Spotkanie Ciepłowników nietradycyjnie odbędzie się... latem. Tradycyjnie jednak impreza zostanie zorganizowana w Zakopanem i - jak zawsze - w programie znajdą się ciekawe referaty oraz debaty z udziałem uznanych specjalistów z branży energetycznej. Nowością jest natomiast silny nacisk organizatorów na kwestie związane z bezpieczeństwem. - W ścisłej współpracy z hotelem Nosalowy Dwór, w porozumieniu z odpowiednimi instytucjami państwowymi, wypracowaliśmy taki model organizacji, aby wydarzenie mogło odbyć się w jak najbardziej bezpiecznych warunkach - podkreśla Mateusz Grzeszczuk, dyrektor Działu Realizacji Projektów i Marketingu w firmie BMP, odpowiedzialnej za organizację konferencji.

W hotelu Nosalowy Dwór, z zachowaniem wskazanego dystansu, spotka się prawie 300 gości, którzy będą mogli wysłuchać kilkudziesięciu referatów poświęconych: transformacji polskiego ciepłownictwa, ochronie środowiska w ciepłownictwie czy nowoczesnym technologiom. - Nie zabraknie również dwóch ciekawych debat, które będzie można także śledzić online - mówi Przemysław Płonka, redaktor naczelny BMP. - Dyskusje poświęcone będą strategii dla ciepłownictwa do roku 2040 oraz digitalizacji branży - porozmawiamy m.in. o zmianach w prawie energetycznym, nowym modelu rynku ciepła czy o inteligentnym zarządzaniu siecią - dodaje.

Uzupełnieniem programu będzie uroczysty "Wieczór Ciepłowniczy" oraz kolacja grillowa w ogrodzie hotelu Nosalowy Dwór.

- Zapraszamy do Zakopanego. Zostało dosłownie kilka wolnych miejsc - zaznacza Magda Widrińska, kierownik ds. sprzedaży BMP. - Wszelkie informacje można znaleźć na www.kierunekenergetyka.pl. "Letnie" Spotkanie Ciepłowników z pewnością będzie udane. Czekamy na Państwa!
BMP

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE