ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Polska i Azerbejdżan mogą współpracować przy OZE
02.07.2020r. 08:52

Energia wiatrowa, biopaliwa lub energia słoneczna mogą być potencjalnymi obszarami współpracy między Polską a Azerbejdżanem - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Andrzej Fąfara z biura prasowego MSZ azerskiej agencji Trend.

- Polska ma duży potencjał współpracy w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i zielonych technologii. Polska z sukcesem dywersyfikuje dostawy paliw kopalnianych, a udział odnawialnych źródeł energii w naszym miksie energetycznym stale rośnie - powiedział Fąfara

Zaznaczył również, że to firmy powinny podejmować decyzje ekonomiczne, kierując się perspektywą zysku. Fąfara podkreślił, że Polska wspiera budowę Południowego Korytarza Gazowego z Azerbejdżanu przez Gruzję, Turcję do Unii Europejskiej.
Azerbejdżan planuję do 2050 roku pozyskiwać 50 procent energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii - czytamy w BiznesAlert.pl.
Trend , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE