ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ekologiczne paliwo grzewcze Taurona popularne online
03.07.2020r. 10:36

Systematycznie rośnie sprzedaż internetowa wysokiej jakości paliw ekologicznych Taurona Wydobycie. W internetowym sklepie marki Tauron ilość sprzedanych ekogroszków przekroczyła już 50 tysięcy ton, a swoje konta założyło w nim już 20 tysięcy klientów.

- Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów zachęcamy wszystkich do zakupów produktów paliwowych za pośrednictwem sklepu online. Szczególnie teraz ta wygodna forma obsługi zyskuje coraz większą popularność, również w przypadku zakupów naszych ekologicznych paliw grzewczych - mówi Tomasz Cudny, prezes zarządu Tauron Wydobycie.

Wysokiej jakości paliwa węglowe Tauron Wydobycie, czyli tzw. ekogroszki spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące jakości paliw stałych. Tym samym zapewniają efektywne i proekologiczne ogrzewanie.

Najwięcej klientów Spółka zyskuje w województwie małopolskim, śląskim, dolnośląskim i opolskim, ale systematycznie pojawia się coraz więcej klientów spoza tzw. obszaru dystrybucji marki.
Tauron Wydobycie dostarcza ekogroszek na terenie całej Polski na bezzwrotnych paletach. Paleta to 40 worków po 20 kg (800 kg) lub jeden BIG BAG, czyli tysiąc kilogramów. Ekogroszek można także odebrać osobiście w Punkcie Obsługi Klienta w Jaworznie.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów systematycznie rozbudowujemy naszą ofertę o dodatkowe korzyści. Klienci chętnie korzystają z Gwarancji Korzystnej Ceny, czyli z rabatu 30 zł na przyszłe zakupy oraz Serwisanta Węglowego 24h za darmo nawet przez rok - mówi Piotr Potoniec, dyrektor ds. Sprzedaży w Tauron Wydobycie.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE