ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zapytanie o przyłączenie gazu do Elektrowni Ostrołęka C wpłynęło do operatora sieci przesyłowej
03.07.2020r. 15:36

Wiceprezes Gaz-System Krzysztof Jackowski potwierdził, że zapytanie o przyłączenie gazu do Elektrowni Ostrołęka C wpłynęło do operatora sieci przesyłowej - czytamy w "BiznesAlert.pl".

Krzysztof Jackowski potwierdził wpłynięcie takiego zapytania. Dodał jednak, że trwają dalsze rozmowy z inwestorem. "Ustalane są szczegóły techniczne" - podkreślił. Inwestorem jest spółka Elektrownia Ostrołęka, której udziałowcami są obecnie Energa i Enea (po 50 procent).

Gaz-System prowadził rozmowy o przyłączeniu gazowym Elektrowni Ostrołęki C. Właściciele projektu podjęli decyzję biznesową o przestawieniu zakładu na paliwo gazowe na początku czerwca. Partnerami projektu są Energa, Enea, a także nowy właściciel Energi, PKN Orlen. Gaz-System udostępni swoją sieć przesyłową w celu realizacji dostaw gazu do tego obiektu. Najważniejsze są tutaj parametry inwestycji.
Podmioty przemysłowe, planujące przyłączyć się do sieci gazowej, powinny brać to pod uwagę i każdorazowo konsultować warunki przyłączenia z Gaz-Systemem. Wówczas każdy inwestor będzie znał wszystkie okoliczności niezbędne do podjęcia decyzji inwestycyjnej - czytamy w "BiznesAlert.pl".
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE