ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Awaria energetyczna w Poznaniu
03.07.2020r. 17:18

Ok. 10 tys. mieszkańców Poznania było pozbawionych dostaw energii elektrycznej po tym, jak w piątek po południu doszło do awarii w głównym punkcie zasilającym (GPZ) w okolicy Cytadeli. Trwa usuwanie skutków zdarzenia.

Mateusz Gościniak ze spółki Enea Operator poinformował PAP w piątek, że w GPZ odnotowano duże zadymienie w rozdzielni stacji elektroenergetycznej. "Trwa usuwanie skutków we współpracy ze strażą pożarną. W szczytowym momencie ok. 10 tys. odbiorców było pozbawionych energii elektrycznej - głównie w okolicach Cytadeli, części Winograd i Starego Miasta" - podał.
Jak dodał, dostaw pozostaje nadal ok. 4 tys. odbiorców. Trwa usuwanie usterki. Awaria ma być usunięta w najbliższych godzinach.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE