ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Dostawy Gazociągiem Jamalskim zostały wstrzymane z powodu konserwacji magistrali
06.07.2020r. 12:52

Dostawy gazu Gazociągiem Jamalskim zostały wstrzymane szóstego lipca o godz. 7:00. Jest to spowodowane doroczną konserwacją magistrali - poinformował cytowany przez BiznesAlert.pl niemiecki operator Gascade.

Konserwacja będzie trwała do 11 lipca. Dotyczyć będzie stacji sprężarek, które utrzymują odpowiednie ciśnienie gazu wewnątrz rurociągu. Prace tego typu są prowadzone zazwyczaj w czasie letnim, kiedy wstrzymanie dostaw jest najmniej dokuczliwe dla klientów odbierających gaz.
Od pierwszego lipca do pierwszego października na Gazociągu Jamalskim obowiązuje kwartalna rezerwacja przepustowości. Zgodnie z danymi Gaz-Systemu, rezerwacja wyniosła 80 procent całkowitej pojemności. Jedynym producentem gazu, który mógł zarezerwować taką przepustowość gazociągu jest Gazprom. Od 17 maja po wygaśnięciu długoletniej umowy tranzytowej, Gazprom jest zobligowany do rezerwacji na specjalnie dedykowanej platformie aukcyjnej - przypomina BiznesAlert.pl.
Gascade , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE