ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA





SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Statki które będą zaangażowane w budowę Nord Stream 2 wpłynęły na Morze Bałtyckie
06.07.2020r. 12:58

Dwa statki zaopatrzeniowe Ostap Szeremeta oraz Iwan SIdorenko, które od 15 maja znajdują się w drodze z dalekowschodnich portów Federacji Rosyjskiej, wpłynęły na Morze Bałtyckie. Oba statki będą zaangażowane w budowę Nord Stream 2 - czytamy w BiznesAlert.pl.

Jednostki te będą prawdopodobnie świadczyć zadania zaopatrzeniowe na potrzeby statków układaniowych, budujących gazociąg Nord Stream 2. Jednym z ich zadań może być transport rur z portu logistycznego w Mukran do miejsca budowy.

Ostap Szeremeta i Iwan Sideorenko obecnie znajdują się na północ od Bornholmu i kierują się do portu w Królewcu. Zgodnie z danymi podanymi w systemie AIS, obie jednostki dotrą do portu docelowego siódmego lipca.
Po dotarciu do Królewca statki uzupełnią zapasy i prawdopodobnie przepłyną do niemieckiego Mukran. Budowa jednak nie zacznie się szybciej niż na początku września, ze względu na wymogi środowiskowe zawarte w pozwoleniu wydanym przez Duńską Agencję Energii. Akademik Czerski oraz barka Fortuna są w trakcie przygotowań do budowy w porcie Mukran - czytamy w BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoft



cire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE