ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Negocjacje Orlenu ws. wyboru partnera biznesowego dla offshore jeszcze trwają
07.07.2020r. 13:35

Negocjacje PKN Orlen dotyczące wyboru partnera biznesowego do projektu offshore jeszcze trwają, ale harmonogram inwestycji nie jest zagrożony - poinformował prezes Orlenu Daniel Obajtek.

"Myśleliśmy, że zdecydowanie wcześniej wyłonimy partnera biznesowego dla offshore, ale nie sztuką jest związać się z partnerem w jednym procesie. Trzeba mieć zawsze szerszą wizję, dlatego negocjacje jeszcze potrwają" - powiedział dziennikarzom Obajtek.

"Musimy znaleźć partnera niewiększościowego, to kwestia siły negocjacji. Musimy mieć taką umowę, (...) byśmy byli zaangażowani szerzej z naszym partnerem, nie tylko patrząc na jedną inwestycję. Rozmowy się przeciągają, ale wybór partnera nie wydłuża całego procesu" - dodał.

Wskazał, że chodzi o partnera z technologią, doświadczeniem w Europie i na świecie.
Podtrzymał, że rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na 2024 r.

"To nie ulega zmianie, może nawet przyspieszymy. To zależy od tego, jakiego partnera wybierzemy i z jaką technologią. Najważniejsze kwestie techniczne mamy ustalone" - powiedział Obajtek.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE