ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron udostępnił przedsiębiorcom Cyfrowego Asystenta Finansowego
09.07.2020r. 10:33

Tauron udostępnił klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw Cyfrowego Asystenta Finansowego. To internetowa platforma ułatwiająca prowadzenie firmowych finansów.

Cyfrowy Asystent Finansowy sprawdza się zarówno w codziennym wystawianiu faktur (z możliwością ich indywidualizowania np. poprzez dodanie logo firmy), jak i w samodzielnym rozliczaniu podatkowej książki przychodów i rozchodów. Jeśli przedsiębiorca ma już swoją księgowość, to portal ułatwia elektroniczną wymianę dokumentów i zapewnia bezpieczne cyfrowe archiwum online.

Zaletą tego narzędzia jest też funkcja automatycznego pobierania danych kontrahentów krajowych z bazy GUS oraz sprawdzanie, czy dostawca jest aktywnym podatnikiem VAT. Za pomocą tej nowoczesnej platformy przedsiębiorca może też kontrolować budżet i zarządzać finansami z wykorzystaniem planera płatności, a nawet generować deklaracje podatkowe.

- Cyfrowy Asystent Finansowy pozwoli naszym klientom w prosty i szybki sposób wykonywać operacje finansowo-księgowe. To kolejne funkcjonalne narzędzie oferowane przez Tauron dla przedsiębiorców. Jestem przekonany, że rozwiązanie będzie użyteczne w codziennej działalności firm - podkreśla Rafał Soja, prezes zarządu Tauron Sprzedaż.
Uruchomienie platformy było możliwe dzięki współpracy Taurona z polską firmą CashDirector, która do tej pory udostępniała swoje rozwiązania głównie w sektorze bankowym. Teraz to nowoczesne, wielokrotnie nagradzane narzędzie do fakturowania i zarządzania finansami, dostępne będzie również dla klientów Taurona z sektora MSP.

- Aby korzystać z Cyfrowego Asystenta Finansowego, nie trzeba być biegłym w finansach, ani posiadać kompetencji informatycznych. Platforma jest przejrzysta i łatwa w nawigacji. Ważne jest również, że to cyfrowe narzędzie posiada najwyższej klasy certyfikowane zabezpieczenia, które gwarantują pełną poufność danych wprowadzonych przez klienta - przekonuje Rafał Strzelecki, prezes zarządu CashDirector.

Klienci Taurona z sektora MSP mogą korzystać z Cyfrowego Asystenta Finansowego za pomocą strony www.tauron.cashdirector.pl. Po prawidłowej rejestracji, każdy klient będzie mógł korzystać z platformy za darmo do końca 2021 r.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE