ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Właściciel ropociągu Dakota Access zamierza ignorować decyzję sądu odnośnie wstrzymania jego pracy
10.07.2020r. 07:49

Energy Transfer, właściciel ropociągu Dakota Access, nadal przyjmuje nominację na przepustowość ropociągu na sierpień - czytamy w BiznesAlert.pl.

Firma podkreśliła w komunikacie, że nie wykonuje żadnych ruchów mających na celu opróżnienie rurociągu z ropy w kierunku przeprowadzenia szczegółowego badania oddziaływania infrastruktury na środowisko.

Rzeczniczka spółki odniosła się również do wyroku sądu i sędziego, który go wydał - James Boasberg przekroczył swoje uprawnienia jako sędzia. Nie ma on władzy, aby zamykać rurociągi czy wstrzymywać przepływ ropy naftowej.
Sąd Okręgowy Dystryktu Kolumbii nakazał zamknięcie i opróżnienie ropociągu do piątego sierpnia w celu przeprowadzenia szczegółowych badań środowiskowych. Jest to związane ze skargami plemienia Indian, które zamieszkuje położony nieopodal rezerwat.

Ropociąg Dakota Access został zbudowany trzy lata temu. Dokończenie jego budowy, wbrew protestującej ludności, było pierwszą decyzją Donalda Trumpa po objęciu urzędu prezydenta - czytamy w BiznesAlert.pl.
worldoil , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: antymonopol 10.07.2020r. 11:12
To już w ameryce też można ignorować wyroki sądów?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE