ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Rusza konkurs "Na szlaku Baltic Pipe"!
31.07.2020r. 10:35

Gaz-System zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym "Na szlaku Baltic Pipe". Konkurs ma przybliżyć inwestycję Baltic Pipe tj. budowę gazociągu, który w Polsce powstaje na obszarze trzech województw - zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Prace zwycięzców zostaną opublikowane na specjalnie przygotowanej mapie 25 września w weekendowym wydaniu "Głosu Wielkopolski", "Głosu Dziennika Pomorza" oraz 26 września w "Gazecie Lubuskiej" oraz na ich portalach internetowych.

W konkursie fotograficznym mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zdjęcie z opisem, które musi być wykonane samodzielnie. Swoje prace można zgłaszać w dwóch kategoriach: historycznej lub przyrodniczej w województwach lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.

Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać od 31 lipca do 25 sierpnia przy pomocy formularza internetowego, dostępnego w sekcji poświęconej konkursowi pod linkiem: www.gazetalubuska.pl, www.gloswielkopolski.pl/naszlakubalticpipe, gs24.pl/naszlakubalticpipe i gk24.pl/naszlakubalticpipe.

Zwycięskie zdjęcia wybierze jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatora konkursu, a wyniki zostaną ogłoszone 7 września.

Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców

Nagrody rzeczowe otrzymają autorzy najlepszych 36 zdjęć nagrodzonych w konkursie, po 12 w każdym z trzech województw: lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Pierwsze 300 zgłoszeń w konkursie zostanie nagrodzonych książką Adama Wajraka "Wielka księga prawdziwych tropicieli".

Dodatkowo nagrodzone zdjęcia ukażą się na specjalnej mapie konkursowej 25 września zamieszczonej w weekendowym wydaniu "Głosu Wielkopolski", "Głosu Dziennika Pomorza" oraz 26 września w "Gazecie Lubuskiej".

Dodatkowo zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane w podsumowaniu konkursu w internetowych serwisach regionalnych Polska Press: gloswielkopolski.pl, gazetalubuska.pl, gs24.pl i gk24.pl.

Konkurs został objęty patronatem honorowym wojewodów zachodniopomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego.
Gaz-System

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE