ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Sąd Apelacyjny USA uznał, że ropociąg Dakota Access nie musi zostać zamknięty i opróżniony
07.08.2020r. 12:00

Sąd Apelacyjny USA uznał, że ropociąg Dakota Access Pipeline (DAPL) nie musi zostać zamknięty i opróżniony z ropy naftowej w celu przeprowadzenia szczegółowych badań oddziaływania na środowisko - czytamy w BiznesAlert.pl.

Na początku lipca sąd okręgowy nakazał zamknięcie i opróżnienie ropociągu do 5 sierpnia. Inwestor skierował odwołanie do sądu apelacyjnego, który najpierw wstrzymał decyzje sądu niższej instancji a następnie ją zmienił.

Ropociąg ten został otwarty w 2017 roku. Służy do transportu ropy gatunku Bakken do portów eksportowych. Groźba jego zamknięcia wpłynęła negatywnie na decyzję producentów ropy o wznowieniu wcześniej wstrzymanej produkcji ropy.
Przeciwko funkcjonowaniu infrastruktury protestują organizacje ekologiczne oraz plemiona Indian, po terenach których przebiega część ropociagu - czytamy w BiznesAlert.pl.
OilPrice , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE