ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE przygotowała spot z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej
14.08.2020r. 10:12

PGE Polska Grupa Energetyczna przygotowała spot telewizyjny przypominający o rocznicy 100-lecia Bitwy Warszawskiej. W ten sposób spółka upamiętniła wielkie zwycięstwo polskich żołnierzy nad bolszewikami.

Bitwa Warszawska 1920 roku, nazywana również "Cudem nad Wisłą", to niezmiernie ważne wydarzenie w historii Polski i jedno z najważniejszych w dziejach Europy i świata. Uważana jest za trudną i teoretycznie niemożliwą do wygrania przez Polaków ze względu na liczebność i siłę armii wroga. Dzięki zwycięstwu polskiej armii nad sowietami plany ekspansji bolszewickiej niosącej ze sobą ludobójczy terror nie zostały zrealizowane ani w środkowej, ani w zachodniej Europie.

Przygotowany przez PGE spot łączy teraźniejszość z przeszłością, przypominając, że bez poświecenia naszych przodków nie byłoby wolnej Polski. Do udziału w spocie została zaproszona grupa rekonstrukcyjna, która na co dzień odtwarza wydarzenia z 1920 roku z najwierniejszymi szczegółami i najwyższą dbałością o zachowanie prawdy historycznej.

Trzydziestosekundowy spot zostanie wyemitowany w dniach 14-16 sierpnia 2020 roku, w wybranych stacjach telewizyjnych w prime time oraz przy emisjach programów dopasowanych kontekstowo do wydarzenia. Zaplanowana została także kampania na kanale YouTube Grupy Kapitałowej PGE i w mediach społecznościowych.Dbałość o pamięć historyczną i świadomość narodową to wyraz pamięci o bohaterach narodowych walczących o wolną Polskę. Grupa PGE od lat angażuje się w działania związane z pielęgnowaniem tożsamości narodowej. Od 2016 roku PGE współpracuje z Muzeum Powstania Warszawskiego, a w 2020 roku została Partnerem Strategicznym Muzeum i patronem programu "Rodzinne spotkania z historią" promującego rodzinne zwiedzanie ekspozycji. Z okazji tegorocznej 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, PGE przygotowała prezentację multimedialną poświęconą Energetykom w Powstaniu.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE