ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Puchar Ministra Klimatu dla Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych
17.09.2020r. 14:43

Na 33. Międzynarodowych Energetycznych Targach Energetab w Bielsku-Białej, Nagrodę i Puchar Ministra Klimatu otrzymał Instytut Automatyki Systemów Energetycznych z Wrocławia za Komputerowy System Automatyki DCS Master.

DCS Master jest jedynym polskim systemem, zaprojektowanym i implementowanym na obiektach energetycznych (elektrownie i elektrociepłownie), rozwijanym od ponad 40 lat w Instytucie. Nagrodzony System jest najnowszą wersją spełniającą wymogi SIL (Safety Integrity Level) i inne kryteria bezpieczeństwa, pracującym w czasie rzeczywistym. Ma zastosowanie w nastawniach operatorskich, gdzie są wizualizowane i sterowane wszystkie węzły technologiczne obiektu. Ponadto stosuje się go w układach regulacji turbin parowych jako autonomiczny blok regulacji . System DCS MASTER został wdrożony na wielu obiektach energetycznych.

IASE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE