ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Księga Posterów Konkursu na Najlepszy Poster Naukowy V Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju"
23.09.2020r. 15:36

Ukazała się Księga Posterów Konkursu na Najlepszy Poster Naukowy V Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju". Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-13 października 2020 r. w Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Księgę Posterów można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Instytutu Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza.

Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z Księgą Posterów Konkursu na Najlepszy Poster Naukowy V Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju".

Redakcja: P. J. Borkowski, T. Mirowski, P. Ogarek, P. Zwolenik, J. Dyląg, D. Michalik, P. Węgrzyn, J. Prugar

ISBN: 978-83-958517-0-4

Wydawca: Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza

Księga publikowana jest w ramach sesji posterowej, która w tym roku organizowana jest w formule online.

Organizatorzy Konkursu zachęcają do zadawania pytań do autorów posterów naukowych poprzez przesyłanie ich drogą mailową (w tytule wiadomości należy umieścić: tytuł posteru oraz imię i nazwisko autora/autorów) na adres: postery@instytutpe.pl do dnia 25.09 br. do godziny 12:00.

Odpowiedzi na zadane pytania zostaną udzielone podczas wideokonferencji transmitowanej na żywo w dniu 28 września br. o godzinie 12:00, która odbędzie się z udziałem Jury Konkursu i autorów posterów naukowych.

Oficjalne ogłoszenie laureatów Konkursu nastąpi po zakończeniu sesji posterowej podczas pierwszego dnia Konferencji tj. 12 października 2020 r. Konferencja odbywa się w formie tradycyjnej z elementami hybrydowymi, z kolei organizatorzy przewidują ogłoszenie wyników z udziałem laureatów w formie tradycyjnej i zdalnej - online.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-13 października 2020 r. w Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Organizatorem Konferencji jest Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza we współpracy z Politechniką Rzeszowską im. I. Łukasiewicza. Współorganizatorami są: Zakład Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja".

Celem Konferencji jest wniesienie wkładu w dyskusję naukową i ekspercką dotyczącą polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii.

Udział w Konferencji potwierdzili: lista Prelegentów 2020

Dbając o wysoki poziom bezpieczeństwa uczestników Konferencji, organizatorzy podjęli współpracę z firmą DFE Security, która zabezpieczy obiekt, gdzie odbywać się będzie wydarzenie. Przewiduje się m.in.:
  • zastosowanie bezdotykowego czytnika pomiaru temperatury;
  • zautomatyzowanie rejestracji z wykorzystaniem kodów QR;
  • ozonowanie przekazywanych dokumentów; monitorowanie ilości osób (przy użyciu systemu 3D) stosownie do wytycznych dotyczących kubatury pomieszczeń;
  • zastosowanie systemu wentylacji nawiewno-wywiewnej sal;
  • obowiązkowe noszenie okrycia twarzy i dezynfekcję dłoni;
  • serwowanie posiłków oraz organizację przerw kawowych, zgodnie z odpowiednio opracowanymi zasadami bezpieczeństwa.
Szczegóły: #BezpiecznaVKonferencja

Osoby zainteresowane udziałem biernym w Konferencji będą miały taką możliwość poprzez śledzenie wydarzenia online na stronie internetowej z możliwością zadawania pytań do uczestników paneli plenarnych i tematycznych. Organizatorzy posiadają doświadczenie
w tym zakresie, gdyż od 4 lat Konferencja jest transmitowana w internecie. Poprzednie cztery edycje oglądało ponad 13 tys. internautów.

Partnerzy Główni: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. | OGP GAZ-SYSTEM S.A. |
PKN ORLEN S.A. | PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA | ARP S.A.

Patronat honorowy: Prezes Rady Ministrów, Minister Klimatu, Ministerstwo Aktywów Państwowych, Ministerstwo Cyfryzacji, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, Prezes Głównego Urzędu Statystycznego, Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Dyrektor Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodowa Agencja Poszanowania Energii, Przewodniczący Komisji Gospodarki i Rozwoju Sejmu RP, Parlamentarny Zespół Energii i Klimatu, Komisja do Spraw Energii i Skarbu Państwa, Dyrektor Central Europe Energy Partners, Komisja Cyfryzacji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Rektor Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Szczegółowe informacje i aktualności dotyczące V Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne filary i perspektywa rozwoju znajdują się na stronie internetowej: www.instytutpe.pl/konferencja2020
Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Szymon 23.09.2020r. 17:39
Super inicjatywa! Z chęcią zadam pytania.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE