ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezes Rosnieftu skomentował nałożenie sankcji na Nord Stream 2
23.10.2020r. 07:18

Prezes Rosnieftu Igor Sieczin skomentował nałożenie sankcji na Nord Stream 2 podczas dyskusji odbywającej się w ramach spotkania Klubu Wałdajskiego - czytamy w BiznesAlert.pl.

W jego opinii zachodnie sankcje są nieobliczalne, nieprzewidywalne i utrudniają wyjście światowych gospodarek z kryzysu ekonomicznego. Jako przykład podał budowę kontrowersyjnego projektu Nord Stream 2.

- W ostatnich latach elementy nacisków w postaci sankcji stosowanych przez USA i UE weszły na nowy poziom. Teraz nie jest wymagane uzasadnienie dla nałożenia sankcji, można je wprowadzić niemal w dowolnym momencie wobec każdej firmy, a nawet osoby fizycznej - powiedział Sieczin
- Uderzającym przykładem jest presja na projekt Nord Stream 2, który jest uwzględniony w amerykańskiej ustawie budżetowej na obronność - podsumował cytowany przez BiznesAlert.pl Sieczin. Dodał jednocześnie, że wprowadzanie sankcji utrudni wychodzenie z kryzysu gospodarczego na świecie.
Interfax , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE