ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Rusza cykl spotkań informacyjnych poświęconych Polskiemu Programowi Energetyki Jądrowej (PPEJ) w kontekście przemysłowym
24.11.2020r. 15:30

Pod patronatem honorowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska rozpoczyna się cykl spotkań przygotowujących polski przemysł do budowy energetyki nuklearnej w Polsce.

Spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska przeznaczone będzie dla krajowych przedsiębiorstw energetycznych.
To, jak ważny jest udział rodzimych firm łańcucha dostawców, wiedzą te państwa, które już przeszły przez realizację projektów budowy bloków jądrowych.
Pierwsze spotkanie (10.12.2020 r) będzie miało na celu ukazanie zagadnień technicznych, biznesowo-organizacyjnych, transferu technologii i rekomendacji dla Polski jakie mają na przykładzie światowych projektów jądrowych.

Swoimi doświadczeniami oraz lekcją dla Polski podzielą się firmy i organizacje branżowe pracujące na rzecz przemysłu jądrowego z Europy (Finlandia, Wielka Brytania, Francja, Belgia), Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej oraz eksperci z Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, Nuclear Energy Institute oraz Nuclear Industry Association.

Po szczegóły zapraszamy na stronę https://igeos.pl/pl/aktualnosci/629-webinarium-rozwoj-energetyki-jadrowej-w-polsce-10-12-2021
IGEiOŚ

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE