ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Serinus Energy bliski pozyskania kapitału
27.11.2020r. 08:00

O pozyskaniu warunkowo z oferty akcji, po przyspieszonym procesie budowania księgi popytu, wpływy brutto w wysokości 21 mln USD - poinformowała spółka Serinus Energy.

- Po przyspieszonym procesie budowania księgi popytu, ogłoszonym w dniu 26 listopada 2020 r. o godz. 16:35 (czasu londyńskiego), spółka warunkowo uzyskała wpływy brutto w wysokości 21 mln USD w ramach oferty z redukcją zapisów 789 mln akcji oferowanych i akcji w subskrypcji w cenie 0,02 GBP za nową akcję zwykłą - poinformował Serinus Energy.

Jednocześnie spółka informuje, że zarządzający spółką Jeffrey Auld, Andrew Fairclough i Eleanor Barker złożyli zapisy na akcje w subskrypcji w cenie oferty.

Serinus poinformował też, że w dniu dzisiejszym do akcjonariuszy skierowane zostanie memorandum Informacyjne ze wskazaniem przesłanek i uzasadnieniem oferty i subskrypcji wraz z zawiadomieniem o walnym zgromadzeniu, które odbędzie się w dniu 15 grudnia.
Oferta i subskrypcja będą ważne między innymi pod warunkiem podjęcia uchwał walnego zgromadzenia oraz pod warunkiem dopuszczenia nowych akcji zwykłych do obrotu na AIM. Obrót nowymi akcjami zwykłymi ma się rozpocząć w dniu 17 grudnia.

Serinus informował wcześniej, że wpływy z oferty zostaną przeznaczone na poczet planowanego umorzenia zadłużenia zamiennego wobec EBOiR oraz na sfinansowanie kosztów instalacji pierwszych pomp w ramach programu rekonstrukcji odwiertów na złożu Sabria w Tunezji.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE