ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Vestas dostarczy turbiny dla farmy wiatrowej Nowy Tomyśl
30.11.2020r. 09:23

Vestas dostarczy turbiny o łącznej mocy 40 MW do spółki zależnej PNE dla farmy wiatrowej Nowy Tomyśl. Farma wiatrowa, która jest rozwijana przez SPV Sevivon Windpark 2, będzie wyposażona w 12 turbin wiatrowych V126-3,45MW w trybie pracy 3,3 MW w połączeniu z 137-metrowymi wieżami - czytamy w BiznesAlert.pl.

Dostawy i uruchomienie planowane są na IV kwartał 2021 roku. Kontrakt obejmuje dostawę, instalację i uruchomienie. Projekt będzie obejmował rozwiązanie VestasOnline Business SCADA, skracające czas przestoju turbiny, a tym samym optymalizujące produkcję energii - podała firma.

- To zamówienie podkreśla silne partnerstwo pomiędzy PNE AG i Vestas i jesteśmy dumni, że możemy być częścią sukcesu naszych klientów na ostatniej aukcji w Polsce. Dostarczając najlepszą w swojej klasie technologię energii wiatrowej, która dodatkowo przyczynia się do transformacji energetycznej w Polsce, z niecierpliwością czekamy na realizację projektu dla PNE - powiedział prezes Vestas na Europę Północną i Środkową, Nils de Baar.
-Cieszymy się, że możemy wspólnie z Vestas realizować ten nowy polski projekt wiatrowy. To kontynuacja dobrej współpracy przy wcześniej realizowanych projektach w Niemczech i na innych rynkach europejskich - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl prezes PNE Markus Lesser.
reNews.biz , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE