ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosja może spróbować dokończyć Nord Stream 2 przed wejściem w życie poszerzonych sankcji USA
01.12.2020r. 08:39

Według Kommiersanta Rosjanie mogą spróbować dokończyć Nord Stream 2 zanim poszerzone sankcje USA wejdą w życie po zmianie prezydenta - czytamy w BiznesAlert.pl.

Kommiersant sugeruje, że Gazprom zamierza wznowić budowę Nord Stream 2 na wodach niemieckich piątego grudnia, bo przezwyciężył problem z certyfikacją sprzętu po rezygnacji norweskiego DNV GL. Według gazety może do tego celu zaangażować kolejny statek po Akademiku Czerskim: Fortunę.
Czerski miałby z kolei udać się do Obwodu Królewieckiego na dalsze testy po modernizacji na wypadek, gdyby miał zostać użyty do ukończenia odcinka duńskiego Nord Stream 2. Według Kommiersanta okres przejściowy między prezydenturą Donalda Trumpa a Joe Bidena może posłużyć Rosjanom do dokończenia Nord Stream 2 bez ryzyka objęcia go poszerzonymi sankcjami amerykańskimi szykowanymi w parlamencie do podpisu prezydenta - czytamy w BiznesAlert.pl.
Kommiersant , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE