ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa wsparła strażaków z Robunia
08.01.2021r. 09:19

Dwa w pełni wyposażone zestawy ubrań bojowych trafiły do strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z miejscowości Robuń (woj. zachodniopomorskie). W ich zakupie pomogła Energa z Grupy Orlen.

Nowoczesne umundurowanie typu Nomex pomaga w zapewnieniu strażakom odpowiedniego bezpieczeństwa pracy - ubrania bojowe są wykonane z tkaniny chroniącej przed wysoką temperaturą, a jednocześnie zapewniającej odpowiednią wentylację. Każdy składa się ze spodni i dwóch kurtek: tzw. lekkiej, używanej do działań przy wypadkach i ciężkiej, niezbędnej podczas pożarów. Co najważniejsze, są to zupełnie nowe zestawy.

- Cały czas kompletujemy umundurowanie dla naszych strażaków - mówi Mateusz Kifer z OSP Robuń. - Nie jest to jednak proste, ponieważ mundury są bardzo kosztowne, a nas jest aż 13. Często zdarza się tak, że strażacy ochotnicy dostają mundury używane wcześniej przez swoich kolegów. A mundur, aby wpływał na bezpieczeństwo, powinien być jak najlepiej dopasowany. Bardzo dziękujemy Enerdze za wsparcie i troskę o nasze bezpieczeństwo, to dla nas ogromna pomoc.

Ochotnicza straż pożarna z Robunia podejmuje rocznie kilkadziesiąt interwencji z narażeniem zdrowia i życia. Mimo ciężkich warunków ochotników w OSP w Robuniu cały czas przybywa.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE