ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła dzieli się ciepłem w Lublinie
13.01.2021r. 14:42

PGE Energia Ciepła wspiera odbiorców wrażliwych społecznie w ramach ogólnopolskiego programu "Dzielimy się ciepłem". Pomoc finansową w 2020 r. otrzymały dwa lubelskie szpitale. To wsparcie jest szczególnie istotne ze względu na nadzwyczajną sytuację związaną z pandemią.

Beneficjentami programu zostały: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie oraz Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie. Przedstawiciele instytucji otrzymali od PGE Energia Ciepła symboliczne czeki na łączną kwotę 31 tysięcy złotych.

- Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Lublinie Wrotków jest wytwórcą ciepła i energii elektrycznej dla miasta. Swoją misję postrzegamy jednak szerzej, jako angażowanie się w pomoc najbardziej potrzebującym, szczególnie w trudnym dla wszystkich okresie pandemii. Poprzez program "Dzielimy się ciepłem" pomagamy pokryć rachunki za ciepło i ciepłą wodę użytkową - mówi Paweł Okapa, dyrektor Elektrociepłowni PGE Energia Ciepła w Lublinie Wrotków.

- W imieniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego pragniemy gorąco podziękować PGE Energia Ciepła za wsparcie, tak ważne w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdy gest życzliwości. Doceniamy troskę PGE Energia Ciepła o lubelskie szpitale, które znajdują się obecnie w bardzo trudnej sytuacji, zarówno organizacyjnej, jak i finansowej. Cieszymy się, że to właśnie nasz szpital został beneficjentem udzielonego wsparcia. Jest to dla nas duża pomoc - mówi Piotr Matej, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

- Pomoc finansowa otrzymana od PGE Energia Ciepła była dla nas prawdziwym prezentem pod choinkę. Otrzymana darowizna pozwoli nam pokryć zobowiązania wobec Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej - podkreśla Tadeusz Duszyński, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie.

Program "Dzielimy się ciepłem", realizowany od lat przez PGE Energia Ciepła, ma na celu wsparcie osób i instytucji poprzez dopłaty do rachunków za ciepło i ciepłą wodę użytkową. Skierowany jest do najbardziej potrzebujących odbiorców, w tym organizacji pożytku publicznego, korzystających z ciepła sieciowego w miastach, w których PGE Energia Ciepła ma swoje elektrociepłownie, m.in. w Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Siechnicach, Zielonej Górze, Krakowie, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie, Kielcach i Rzeszowie.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE