ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Gazprom przyznaje, że w wyniku sankcji USA Nord Stream 2 może zostać wstrzymany lub całkowicie zarzucony
20.01.2021r. 07:52

Gazprom przyznał w prospekcie emisyjnym dotyczącym euroobligacji, że w wyniku sankcji amerykańskich projekt może zostać wstrzymany lub całkowicie zarzucony - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Realizując tak duży projekt, którym jest Nord Stream 2, stanęliśmy w obliczu wyzwania zmieniających się warunków politycznych. W wyjątkowych okolicznościach, taka presja polityczna może doprowadzić do zawieszenia projektu bądź nawet jego ostatecznego przerwania - napisał Gazprom w dokumencie cytowanym przez Reutersa.
Ostatni czas jest trudny dla projektu realizowanego przez Gazprom i kilku zachodnich inwestorów. Kolejne firmy rezygnują z projektu, a Amerykanie nakładają kolejne sankcje, m.in na barkę Fortuna, która miała układać odcinek w duńskiej strefie budowy - przypomina BiznesAlert.pl.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE