ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Unia Europejska liczy na współpracę z nową administracją Bidena
20.01.2021r. 15:35

W przemówieniu na sali plenarnej Parlamentu Europejskiego przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wyraziła satysfakcję z zaprzysiężenia Joe Bidena na 46. prezydenta USA i podkreśliła, że Unia Europejska liczy na współpracę z nową administracją, w szczególności na polu polityki klimatycznej - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Bardzo się cieszę, że pierwszego dnia nowej amerykańskiej administracji, Stany Zjednoczone przyłączą się ponownie do porozumienia paryskiego. Będzie to bardzo mocny punkt wyjścia dla naszej odnowionej współpracy. Chcemy pogłębić nasze partnerstwo w zakresie handlu uprawnieniami do emisji i cen dwutlenku węgla. Chcemy połączyć siły ze Stanami Zjednoczonymi, aby walczyć z utratą różnorodności biologicznej i niszczeniem przyrody. Chcemy rozwijać technologie, które doprowadzą nas do neutralności klimatycznej. W ramach sojuszu w zakresie zielonych technologii będziemy oczekiwać współpracy przy offshore po zmiany klimatu; od czystego wodoru po zrównoważone baterie i gospodarki o obiegu zamkniętym, które musimy rozwinąć, aby walczyć ze zmianami klimatycznymi. Od pierwszego dnia będziemy gotowi do działania - zadeklarowała cytowana przez BiznesAlert.pl przewodnicząca Komisji Europejskiej.
Komisja Europejska , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE