ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła wspiera potrzebujących gorzowian
20.01.2021r. 16:08

Kolejny rok z rzędu PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, wspiera mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego. Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie otrzymało 30 tys. zł w ramach programu "Dzielimy się ciepłem".

"Dzielimy się ciepłem" to ogólnopolski program realizowany przez PGE Energia Ciepła w lokalizacjach, w których spółka posiada swoje aktywa. W 2020 roku w ramach programu, Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie otrzymało 30 tys. zł. Pieniądze zostały przeznaczone na uregulowanie rachunków za ciepło oraz ciepłą wodę użytkową najbardziej potrzebujących rodzin, którymi opiekuje się instytucja.

"PGE Energia Ciepła jest spółką odpowiedzialną społecznie, dlatego cieszymy się, że kolejny raz możemy wesprzeć potrzebujących gorzowian. Szczególnie tych, którzy korzystają z ciepła systemowego dostarczanego przez nas w bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób. Mam nadzieję, że dzięki naszej pomocy część rodzin wkroczyła z optymizmem w nowy rok" - powiedział Wojciech Dobrak, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.

Podobnie jak w 2019 r. symboliczny czek został przekazany na ręce władz miasta oraz Beaty Kulczyckiej, dyrektor Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie. To kolejny efekt dobrej współpracy PGE Energia Ciepła z lokalnymi władzami samorządowymi.

"Wsparcie bardzo się przyda naszym mieszkańcom. Doceniamy ten gest podwójnie, bo jest konkretnym finansowym wsparciem najbardziej potrzebujących, ale jest też gestem jedności, wspólnoty - co jest, w tych trudnych czasach ważne dla nas wszystkich" - powiedziała Małgorzata Domagała, zastępca prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego ds. społecznych.

Program "Dzielimy się ciepłem" jest realizowany w miastach, gdzie PGE Energia Ciepła ma swoje elektrociepłownie: w Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Siechnicach, Zielonej Górze, Krakowie, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie, Kielcach i Rzeszowie.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE