ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła pomaga Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim
01.02.2021r. 13:39

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, kolejny raz wspiera gorzowskie hospicjum. Pod koniec ubiegłego roku placówka otrzymała darowiznę z przeznaczeniem na zakup leków i środków medycznych.

Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim powstało w 1993 roku. Od początku swojej działalności opiekuje się pacjentami z chorobami postępującymi i nieuleczalnymi, w tym nowotworami, a także osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Od lat pracownicy gorzowskiego Oddziału PGE Energia Ciepła wspierają tę placówkę. W ciągu ostatnich 5 lat spółka wsparła hospicjum na kwotę ponad 100 tysięcy zł. W ubiegłym roku PGE Energia Ciepła przekazała gorzowskiemu hospicjum 19 tys. zł z przeznaczeniem na zakup leków i środków medycznych.

- Gdy tylko pojawia się taka możliwość, to zawsze z ogromną chęcią angażujemy się w pomoc dla Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim. Czujemy się częścią zarówno miasta, jak i życia jego mieszkańców. Dlatego też jako spółka odpowiedzialna społecznie, jeżeli to tylko możliwe, wspieramy inicjatywy niosące pomoc mieszkańcom Gorzowa - powiedział Wojciech Dobrak, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.

Hospicjum św. Kamila każdego dnia mierzy się z wieloma wyzwaniami. Do codziennych obowiązków należy m.in. prowadzenie hospicjum stacjonarnego, domowego, w tym osobnego dedykowanego dla dzieci, a także działu pobytu dziennego i fizjoterapii. Pracownicy placówki udzielają także opieki psychologicznej oraz duchowej.

- W tym niezwykle trudnym roku dla służby zdrowia, a szczególnie dla takiej placówki jak hospicjum, wsparcie finansowe od PGE Energia Ciepła jest najwyższej wagi. Pozwala ono na nasze dalsze funkcjonowanie. Dzięki niemu możemy nieść pomoc chorym i ich bliskim. Ten gest, to przyczynek do wzmocnienia wiary w dobro, za co chciałbym serdecznie podziękować - mówi Marek Lewandowski, dyrektor Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim.

Istnieje także możliwość indywidualnego wsparcia placówki. Każdy może stać się członkiem wspierającym. Aby nim zostać wystarczy wypełnić deklarację ze wskazaniem dobrowolnej kwoty, jaką chcemy co miesiąc przekazać na konto hospicjum. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej: https://hospicjum-gorzow.pl/index.php/czlonkowie-wspierajacy/

Czytaj również:
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE