ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Pierwsza w tym roku akcja krwiodawstwa energetyków ZEDO
03.02.2021r. 13:18

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Krwiodawcy z klubu HDK "Kropelka" przy Zespole Elektrowni Dolna Odra, oddziale spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, oddali 13,5 litra krwi podczas pierwszej w tym roku akcji.

Akcja oddawania krwi odbyła się 28 stycznia. Wzięło w niej udział 30 osób. Łącznie energetycy oddali 13,5 litra tego bezcennego daru. Akcja odbyła się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Pracownicy spółki PGE GiEK wielokrotnie dawali przykład, że działanie na rzecz drugiego człowieka jest misją i wartością nadrzędną. Akcje honorowego krwiodawstwa to wyraz odpowiedzialności i gotowości do ratowania zdrowia i życia najbardziej potrzebujących. To także dowód niezwykłej ofiarności i życzliwości - mówi Wioletta Czemiel-Grzybowska, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.Klub honorowych dawców krwi "Kropelka" przy ZEDO przez 46 lat funkcjonowania zorganizował ponad 250 akcji. Klub zrzesza 54 członków. W planach krwiodawców ZEDO na 2021 rok jest organizacja jeszcze 6 akcji oddawania krwi.

Sprawdź ten temat:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE