ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezes BMW uważa, że dominacja Tesli może się wkrótce skończyć
23.02.2021r. 05:52

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Prezes BMW Oliver Zipse uważa, że rozpoczęcie produkcji aut elektrycznych przez koncerny, które robiły samochody od lat, może zakończyć dominację Tesli w tym segmencie rynku - czytamy w serwisie "pb.pl".

"Tesli nie będzie łatwo kontynuować dotychczasowego tempa rozwoju bo reszta branży także idzie do przodu" - powiedział Zipse.

Szef BMW zwrócił uwagę, że dostawy aut Tesli do Europy nie rosły w ubiegłym roku już tak dynamicznie i były zbliżone do tempa ekspansji rynku.
Volkswagen, największy europejski koncern motoryzacyjny może już w tym roku podjąć rywalizację z Teslą. Niemiecka spółka planuje znaczące zwiększenie sprzedaży aut elektrycznych. Jeśli uda mu się osiągnąć górną granicę prognozy może zbliżyć się do wyniku zapowiadanego przez Teslę, która celuje w dostarczenie co najmniej 750 tys. aut - informuje serwis "pb.pl".

Zapraszamy i polecamy

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE