ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Pomorskie: Energa pomogła w zakupie kurtek dla młodych piłkarzy
25.02.2021r. 10:40

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Gminnego Klubu Sportowego Kowale ćwiczą w nowych, sportowych kurtkach. Zostały one zakupione w ramach współpracy CSR z Energą z Grupy Orlen.

Akademia Piłkarska Gminnego Klubu Sportowego Kowale prowadzi szkolenia młodzieży od 2019 roku. Z zajęć korzysta obecnie blisko 180 zawodników, którzy grają przede wszystkim na otwartych boiskach. Kurtki będą więc bardzo przydatne podczas treningów na świeżym powietrzu czy przerw w meczach.

Odzież trafiła do zawodników w wieku 13 i 14 lat, którzy reprezentują klub w Ligach Wojewódzkich. Kurtki mają posłużyć młodym sportowcom z rocznika 2007/2008, a później ich młodszym kolegom (w klubie trenują dzieci i młodzież z roczników od 2007 do 2016).

Czytaj również:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE