ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Sprzęt AGD od Energi z Grupy Orlen już u mieszkańców Chełma
11.03.2021r. 19:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W 12. edycji konkursu "Świeć się z Energą" Chełm wywalczył tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz pokaźną pulę nowoczesnych urządzeń AGD o wartości 50 tys. zł. Łączna wartość pomocy przekazanej samorządom przez Energę od początku istnienia akcji przekroczyła w tym roku 1 mln 200 tys. zł.

Wygrana w "Świeć się z Energą" to nie tylko prestiż i wspaniała promocja dla miasta, ale również realna pomoc w postaci sprzętu AGD, który trafi do potrzebujących. Jeszcze raz dziękuję wszystkim mieszkańcom i sympatykom Chełma za ogromne charytatywne zaangażowanie - mówi Janusz Cieszyński, zastępca prezydenta Chełma.

Uroczyste przekazanie nagród odbyło się w Szkole Podstawowej nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie, skąd sprzęt został dalej rozdysponowany do jednostek pomocowych działających na terenie gminy oraz bezpośrednio do rodzin znajdujących się w potrzebie.


Anna Tokarska, dyrektor Chełmskiego Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie i Janusz Cieszyński, I zastępca prezydenta Miasta Chełm

Sprzęt trafi w sumie do 13 podmiotów, m.in. Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Domu Małych Dzieci oraz mieszkańców znajdujących się w trudniejszej sytuacji życiowej. Jedną z tak obdarowanych rodzin jest rodzina Państwa Kowalskich, która na początku marca straciła dach nad głową w wyniku pożaru i znajduje się pod opieką chełmskiego MOPR.

Poprzez akcję "Świeć się z Energą" od wielu lat staramy się umacniać nasze więzi z mieszkańcami zarówno dużych miast jak i mniejszych miejscowości. Nasz projekt łączy zdrową rywalizację z chęcią niesienia pomocy bliźnim. Jak pokazują kolejne edycje, potrzeba pomagania jest ogromna - co roku w zabawie biorą udział tysiące internautów praktycznie z każdego zakątka Polski - mówi Justyna Kruszewska, dyrektor Departamentu Marketingu Energi SA - Gratulujemy miastu Chełm zwycięstwa i mamy nadzieję, że energooszczędny sprzęt, który właśnie przekazaliśmy, ułatwi codzienne życie będącym w potrzebie mieszkańcom - dodaje.

W 12. edycji konkursu udział wzięło aż 188 miejscowości, a internauci oddali łącznie ponad 84 tys. głosów. Rywalizacja składała się z dwóch etapów - wojewódzkiego, który pozwolił wyłonić 16 mistrzów regionalnych oraz ogólnopolskiego finału. Każdy z finalistów zgarnął nagrody o wartości 10 tys. zł, a ostateczny tryumfator zdobył dodatkową pulę sprzętu o wartości 40 tys. zł. Łączna wartość pomocy przekazanej przez Energę od początku istnienia akcji przekroczyła już 1 mln 200 tys. zł.


Nagrody za zajęcie 1. miejsca w konkursie "Świeć się z Energą"

Inicjatorem i sponsorem głównym akcji jest Energa SA, za realizację 12. edycji "Świeć się z Energą" odpowiada jej organizator i ogólnopolski partner medialny - Grupa ZPR MEDIA, wydawca m.in. Super Expressu, SE.pl i radia Eska.

Czytaj również:
Energa Grupa Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE