ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Struktura paliw Audax Energia Sp. z o. o.
01.04.2021r. 15:45

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Audax Energia Polska konsekwentnie od 2016 roku dąży do dostarczania swoim klientom w 100% zielonej energii. 2020 rok pokazuje, że jesteśmy już bardzo blisko tego celu. Jesteśmy dumni że nasze działania doprowadzają do dbałości o nasze wspólne środowisko. Klienci którym dostarczyliśmy energię elektryczną w 2020 roku otrzymali ją w 90 % z produkcji odnawialnych źródeł energii.

https://www.audaxenergia.pl/Docs/Struktura_paliw.pdf

Informacja o strukturze paliw zużytych do wytworzenia energii elektrycznej sprzedanej przez Audax Energia Sp. z o. o. w 2020 roku oraz o wpływie wytworzenia tej energii elektrycznej na środowisko.

1. Struktura paliw i innych nośników energii pierwotnej zużytych do wytwarzania energii elektrycznej sprzedanej w przez Audax Energia Sp. z o.o. w 2020 r.2. Wykres kołowy obrazujący graficznie strukturę paliw i innych nośników energii pierwotnej zużywanych do wytworzenia energii elektrycznej, o której mowa w punkcie 1.3. Informacje o wpływie wytworzenia energii elektrycznej na środowisko w zakresie wielkości emisji dla poszczególnych paliw i innych nośników energii pierwotnej, zużywanych do wytwarzania energii elektrycznej sprzedanej w 2020 roku przez Audax Energia Sp. z o.o.

(1007x182)

Audax Renovables to wynik fuzji samej Audax Renovables z jej spółką matką Audax Energía. Powstała w ten sposób grupa energetyczna, której działalność koncentruje się na sprzedaży energii elektrycznej i gazu, jak również na produkowaniu energii w 100% ze źródeł odnawialnych.

Jako jeden z liderów w sektorze MŚP w Hiszpanii Audax Renovables gwarantuje niezawodną dostawę energii dzięki połączeniu pionowemu dwóch rodzajów działalności. Grupa znajduje się w bardzo dobrej kondycji finansowej i jest gotowa do poprowadzenia rewolucji na europejskim rynku energii.

Czytaj również:
Audax Energia Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-503), przy ul. Żurawiej 6/12, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000335601, NIP: 5272609597, REGON: 141981827, kapitał zakładowy 8 503 850 PLN.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE