ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Rusza nowa kampania promocyjna na stacjach Orlen
02.04.2021r. 15:46

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
PKN Orlen wystartował z wiosenną akcją promocyjną pt. "Tak wiele dobrego na stacjach Orlen". Koncern zachęca, aby tankując paliwo wypróbować w promocyjnej cenie jednej z ulubionych przekąsek kierowców z menu StopCafe.

Celem akcji jest zachęcenie kierowców do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej na stacjach Orlen. Przez cały miesiąc klienci tankujący paliwo za minimum 100 zł będą mogli zakupić wrapa za jedyne 5 zł. Akcji towarzyszy 30-sekundowy film promocyjny.

Komunikacja kampanii "Tak wiele dobrego na stacjach Orlen", którą od strony kreatywnej przygotowała i zrealizowała agencja Grey, przy współpracy z domem mediowym Sigma Bis, obejmuje reklamę w telewizji, radiu, prasie i w internecie, formę outdoor, a także własne kanały PKN Orlen, w tym nośniki POS na stacjach Koncernu.

Segment detaliczny Grupy Orlen obecnie ma duży wkład do wyników Koncernu, dlatego PKN Orlen konsekwentnie stawia na jego rozwój. Tylko w 2020 r. zysk operacyjny tego segmentu osiągnął rekordowy poziom 3,3 mld zł. Ten obszar jest też ważnym elementem strategii Grupy Orlen w perspektywie 10 lat.

PKN Orlen inwestuje w sieć stacji paliw, budując nowe obiekty i unowocześniając te, które już istnieją. W ten sposób chce jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom klientów, a także utrzymywać konkurencyjność na wymagającym rynku sprzedaży detalicznej.

Stacje sieci Orlen są niekwestionowanym liderem na krajowym rynku. W ostatnim raporcie IBRiS pt. "Analiza postrzegania stacji paliw w Polsce" zajęły pierwsze miejsce w niemal wszystkich kategoriach. Jak wynika z raportu, klienci szczególnie doceniają jakość oferowanego na stacjach Orlen paliwa oraz szeroką ofertę gastronomiczną. W ocenie niemal 80 proc. uczestników ankiety, spośród ośmiu uwzględnionych w raporcie marek paliwowych, Orlen jest najbardziej profesjonalny, innowacyjny i prestiżowy.Czytaj również:
PKN Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE