ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Premier Solar Solutions instaluje energię słoneczną w 45 budynkach w Queens
07.04.2021r. 14:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Właściciel z Queens zainstalował panele słoneczne w ponad połowie swoich budynków w tej dzielnicy, co stanowi część ambitnego projektu, który ostatecznie powinien stać się największym portfelem energii słonecznej w dzielnicy Nowego Jorku.

Panele słoneczne zostały zainstalowane w 26 z 45 budynków, które Zara Realty posiada i którymi zarządza w Queens. Po zakończeniu portfolio Zary powinno produkować 2,7 miliona kWh rocznie. We wszystkich częściach wspólnych budynków wykorzystywana będzie własna generacja energii słonecznej.

Projekt instalacji o wartości 6,5 miliona dolarów jest realizowany przez Premier Solar Solutions, nowojorską firmę zajmującą się instalacjami solarnymi należącą do weteranów.

"Zara Realty wykazała ogromną wizję i zaangażowanie w energię odnawialną, a ten projekt powinien służyć jako wzór dla innych właścicieli w Nowym Jorku. Miasto i państwo wytyczyły drogę do uwolnienia się od emisji dwutlenku węgla i właśnie takiego rodzaju pracy trzeba będzie, aby się tam dostać. Jako mieszkaniec Queens bardzo się cieszę, że moja dzielnica rodzinna jest w czołówce tych wysiłków, aby zrealizować cel, jakim jest czysta, odnawialna energia, która zapewni nam przyszłość " - powiedział Chris Hoffmann prezes i założyciel Premier Solar Solutions.
Projekt wpisuje się w wizję reformy energetycznej (REV) państwa, której celem jest redukcja gazów cieplarnianych o 40 proc. i wytwarzanie 70 proc. energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych do 2030 roku, a także plan miasta OneNYC, który ma na celu zmniejszenie emisja dwutlenku węgla 80 proc. do 2050 roku. Według OneNYC prawie 75 proc. gazów cieplarnianych uwalnianych do atmosfery w Nowym Jorku pochodzi z budynków.

Czytaj również:
Czy znasz to narzędzie?

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE