ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej zaprasza na "Energetyczny Backstage - Polska droga do neutralności klimatycznej"
14.04.2021r. 19:51

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Polityką Energetyczną Polski (PEP2040) na wydarzenie pt. "Energetyczny Backstage - Polska droga do neutralności klimatycznej", które odbędzie się 21 kwietnia 2021 o godzinie 15:00 na platformie Microsoft Teams.

Spotkanie poprowadzi pani Ksenia Ludwiniak, dyrektor Departamentu Strategii i Planowania Transformacji Klimatycznej Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Na wydarzeniu będzie także czas przeznaczony na dyskusję oraz zadawanie pytań prelegentce, ale wszystkich zapraszamy także w formie wolnych słuchaczy.

Żeby dołączyć do spotkania, nie trzeba mieć aplikacji ani konta w platformie - można wejść również przez przeglądarkę internetową.

Energetyczny Backstage to już druga - obok cyklu "Porozmawiajmy o Energetyce" - inicjatywa naszego koła, która skupia ekspertów w dziedzinie energetyki i poprzez spotkania na platformie Teams, umożliwia im dzielenie się swoją wiedzą z członkami naszego koła oraz wszystkimi osobami, które pasjonują się energetyką.

Energetyczny Backstage, w odróżnieniu od "Porozmawiajmy o Energetyce", będzie skupiał się bardziej na prawnych zagadnieniach energetyki - właśnie takich jak np. Polityka Energetyczna Polski.

Link do spotkania:
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ae0ffbe2e7bfe4bd18da2c4d1e0269dae%40thread.tacv2/1618048811917?context=%7b%22Tid%22%3a%223b50229c-cd78-4588-9bcf-97b7629e2f0f%22%2c%22Oid%22%3a%22dd684d7c-af6d-43cd-b48c-9671aed7c4be%22%7d

Więcej informacji na stronie Facebook organizatorów:
https://www.facebook.com/KNE.PWCzytaj również:
Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE