ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa i PKN Orlen wspierają strażaków
05.05.2021r. 15:42

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Gaszą pożary, pomagają w wypadkach drogowych, ale także aktywnie wspierają energetyków w sytuacjach kryzysowych. Robią to z narażeniem zdrowia i życia. Mowa o strażakach, którzy właśnie dziś obchodzą swoje święto - 4 maja to Międzynarodowy Dzień Strażaka. Energa z Grupy Orlen aktywnie wspiera straże pożarne. Wraz z początkiem maja rusza też kolejna edycja programu "Orlen dla strażaków" Fundacji Orlen, w ramach którego mogą oni ubiegać się o pomoc.

W naszej pracy często współpracujemy z energetykami. Są to np. pożary mieszkań, w których trzeba ściągnąć linię i odłączyć prąd. To także działania związane z usuwaniem skutków wichur, gdzie gałęzie i drzewa leżą na powalonej linii - mówi Konrad Korab, prezes OSP Robuń - W zeszłym roku nasza jednostka złożyła do Energi wniosek o wsparcie. Dzięki pomocy, jaką otrzymaliśmy, zakupiliśmy dwa mundury. Trzeba przyznać, że to mundury "z wyższej półki", które są nam bardzo pomocne w codziennej pracy.Wsparcie, jakiego strażom pożarnym udziela Energa z Grupy Orlen wraz z Fundacją Energa, jest bardzo ważnym elementem dbania o naszą społeczność lokalną. Pomagając w zakupie sprzętu niezbędnego do codziennej służby strażaków, wspólnie dbamy bezpieczeństwo - mówi Alina Skorb-Gała, kierownik Wydziału ESG Energi.
Strażakom aktywnie pomaga już od 20 lat PKN Orlen. Wraz z początkiem maja rusza kolejna edycja program "Orlen dla Strażaków". Mogą zgłaszać się do niego nie tylko państwowe, ale także ochotnicze straże pożarne z całej Polski. Udział w programie to możliwość zakupu przez strażaków sprzętu niezbędnego w ich codziennej służbie - specjalistycznej odzieży, dronów czy kamer termowizyjnych.
Nabór wniosków do programu rozpoczął się wraz z początkiem maja. Można składać je przez formularz elektroniczny:
https://grantydarserca.orlen.pl/#/login

Czytaj również:
Energa Grupa Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE