ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PKN Orlen planuje analizę rynku w zakresie zakupu i logistyki produktów pozapaliwowych w sprzedaży on-line
11.05.2021r. 16:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
PKN Orlen planuje przeprowadzenie analizy rynku wśród dystrybutorów i hurtowników w zakresie zakupu i logistyki produktów pozapaliwowych oferowanych w ramach sprzedaży on-line za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej w modelu dropshippingowym na potrzeby płockiego koncernu.

W związku projektem, dotyczącym zakupu i logistyki produktów pozapaliwowych oferowanych w ramach sprzedaży on-line, PKN Orlen ogłosił zapytanie o informację - zgłoszenia w ramach tego postepowania można składać do 17 maja.

Jak wyjaśniono w ogłoszeniu, zapytanie o informację "ma na celu analizę rynku oraz jest pierwszym etapem wyboru dystrybutorów, hurtowników w zakresie zakupu i logistyki produktów pozapaliwowych oferowanych w ramach sprzedaży on-line za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej lub aplikacji mobilnej w modelu dropshippingowym na potrzeby PKN Orlen".

"Przedmiotem projektu jest wyłonienie oferenta, który zapewni dostępność wybranych kategorii produktów pozapaliwowych oraz ich logistyki do wskazanych przez Orlen punktów dostaw w ramach sprzedaży on-line za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej lub aplikacji mobilnej" - uściślono w dokumentacji postępowania.
Odnosząc się do przykładowego zakresu przyszłej współpracy, płocki koncern wymienił m.in. współpracę w modelu B2B "w połączeniu z realizacją zamówień klientów sklepu internetowego Orlen w modelu dropshippingowym", dostawy towarów do punktu wskazanego zgodnie ze złożonym zamówieniem oraz obsługę i realizację zwrotów lub reklamacji. Jedną z opcji wskazanych w dokumentacji obecnego postępowania jest także "zapewnienie możliwości systemowego śledzenia przesyłek realizowanych przez oferenta dla zamówień klientów sklepu internetowego należącego do Orlen".

W zapytaniu o informację w zakresie zakupu i logistyki produktów pozapaliwowych oferowanych w ramach sprzedaży on-line, PKN Orlen zastrzegł, iż udostępnienie danych logistycznych oraz możliwość złożenia ofert handlowych będzie możliwe w drugim etapie procesu, w ramach zamkniętego postępowania.

ENERGETYKA - najpopularniejszy dział w naszym portalu

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE