ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE zaprasza firmy z branży wiatrowej na warsztaty
13.05.2021r. 19:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
PGE Energia Odnawialna zorganizuje warsztaty online dla firm zainteresowanych współpracą przy realizacji dostaw i usług związanych z bieżącą działalnością farm wiatrowych należących do spółki. Wydarzenie odbędzie się 27 maja o godz. 13.30.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie podmiotom zaangażowanym w projekty wiatrowe najbliższych planów inwestycyjnych PGE Energia Odnawialna oraz szczegółowych procedur przetargowych. Pozwoli to firmom przygotować się do postępowań oraz uniknąć błędów podczas ich realizacji.

To już kolejne tego typu wydarzenie w Grupie PGE. Wcześniej podobne warsztaty dla potencjalnych partnerów biznesowych zorganizowała PGE Energia Ciepła i PGE Baltica. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem, w niektórych z nich uczestniczyło nawet kilkaset osób.

PGE Energia Odnawialna prowadzi postępowania przetargowe i wybiera wykonawców według najwyższych standardów biznesowych. Opierają się one zarówno o wewnętrzne procedury jak i zapisy prawa o zamówieniach publicznych. Zależy nam, by proces był przejrzysty dla naszych obecnych i przyszłych partnerów. Planowane warsztaty dają możliwość zaprezentowania naszych oczekiwań, ale również wysłuchania pytań. Podczas tego wydarzenia będzie też czas na otwartą dyskusję oraz omówienie najczęstszych błędów występujących przy składaniu wniosków przetargowych - mówi Marcin Karlikowski, prezes zarządu PGE Energia Odnawialna.

Majowe warsztaty odbędą się w formule transmisji wideo:
https://www.live.tvip.pl/live/pge-energia-odnawialna/

Zbliżające się webinarium będzie pierwszym z szeregu kolejnych tego typu wydarzeń zorganizowanych przez PGE Energia Odnawialna. Po panelu adresowanym do firm z branży dostaw i usług wiatrowych odbędą się warsztaty dla sektora hydroenergetycznego oraz fotowoltaicznego.
PGE Energia Odnawialna, należąca do Grupy Kapitałowej PGE, jest obecnie największym producentem zielonej energii w Polsce. Posiada 17 farm wiatrowych o łącznej mocy 683 MW.Czytaj również:
PGE Energia Odnawialna

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE