ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

W JSW dwie godziny wolnego w ramach Międzynarodowego Dnia Rodzin
14.05.2021r. 17:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Do końca czerwca pracownicy Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW), którzy wyrażą taką wolę, będą mogli jednorazowo skrócić swój dzienny czas pracy o dwie godziny. W ten sposób ta zatrudniająca ponad 22 tys. osób górnicza firma włącza się w międzynarodową kampanię społeczną "Dwie godziny dla Rodziny".

Akcja jest organizowana w ramach obchodów przypadającego w sobotę 15 maja Międzynarodowego Dnia Rodzin. To okazja, aby szczególnie pomyśleć o swoich najbliższych i poświęcić im czas - przekonują przedstawiciele JSW.

"Zależy nam na tworzeniu kultury pracy wspierającej pracowników i ich rodziny w budowaniu dobrych oraz trwałych więzi. Praca zawodowa nie powinna negatywnie wpływać na rodzinę. Przeciwnie - powinna służyć rodzinie nie tylko w sferze ekonomicznej. Dlatego przyłączamy się do międzynarodowej akcji +Dwie godziny dla Rodziny+" - wyjaśniła w piątek prezes JSW Barbara Piontek.

Możliwość odebrania dwóch godzin, czyli skrócenia czasu pracy jednego dnia, zyskali wszyscy pracownicy JSW zatrudnieni w firmie w dniu 15 maja tego roku, którzy chcieliby z takiego benefitu skorzystać. Zgodnie z decyzją zarządu spółki, w porozumieniu z przełożonymi załoga może odbierać wolne godziny - płatne tak, jak przepracowane - na zasadzie dobrowolności do 30 czerwca br.

JSW jest drugą pod względem wielkości zatrudnienia i wydobycia węgla krajową spółką węglową, po Polskiej Grupie Górniczej. Specjalizuje się w produkcji węgla koksowego, wykorzystywanego przy produkcji stali. Zatrudnia ponad 22,2 tys. osób.

Ciekawe tematy z tego tygodnia
 • Nadchodzi wielka wymiana akcji Orlenu, Lotosu i PGNiG
 • ORLEN planuje kilkukrotnie zwiększyć moc farm offshor
 • Podwyżki w Tauronie - zarząd proponuje 180zł, związkowcy chcą więcej

 • Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

  DODAJ KOMENTARZ
  Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

  Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
  Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

  Podpis:


  Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


  PARTNERZY
  PGNiG TERMIKA
  systemy informatyczne
  Clyde Bergemann Polska
  PAK SERWIS Sp. z o.o.
  GAZ STORAGE POLANDp
  GAZ-SYSTEM S.A.
  Veolia
  PKN Orlen SA
  TGE
  Savangard
  Audax
  Enotec
  Gazterm
  Tauron
  DISE
  BiznesAlert
  Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
  Energy Market Observer
  Innsoft  cire
  ©2002-2021
  mobilne cire
  IT BCE