ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Pracownicy Grupy Energa Aniołami Dobrej Energii
01.06.2021r. 10:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom zaangażowali się pracownicy Energi z Grupy ORLEN. 1 czerwca rusza akcja charytatywna "Anioły Dobrej Energii", która ułatwi Hospicjum Pomorze Dzieciom zapewnienie specjalistycznej opieki nieuleczalnie chorym dzieciom i propagowanie idei opieki paliatywnej.

"Z wielkim wzruszeniem odebraliśmy informację, że zespół Grupy Energa włączy się w niesienie ulgi w cierpieniu naszych małych bohaterów. Tu, w hospicjum, każda godzina nabiera zupełnie innego znaczenia. Każda jest na wagę złota. A comiesięczna wpłata jednego pracownika spółki w wysokości 8 zł, to godzina kompleksowej, specjalistycznej opieki medycznej. Czasami ta jedna godzina jest całym życiem dziecka" - mówi Ewa Liegman, prezes Hospicjum Pomorze Dzieciom w Gdańsku.

Hospicjum Pomorze Dzieciom zapewnia opiekę paliatywną nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom w ich własnych domach. Placówka organizuje kompleksową, całodobową opiekę medyczną, aby dzieci ostatni etap swojego życia mogły spędzić w znanej sobie przestrzeni, pod opieką rodziców, zespołu lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i psychologa, którzy łagodzą ból, uciążliwe objawy choroby i dają poczucie bezpieczeństwa całej rodzinie. Hospicjum prowadzi również całodobowy dyżur telefoniczny, zapewnia transport personelu medycznego na terenie Pomorza oraz dostęp do sprzętu medycznego.

"Pracownicy Grupy Energa wielokrotnie włączali się w akcje charytatywne i wolontariackie. Wierzymy, że i tym razem swoją dobrą energię skierują na pomaganie innym. Zwłaszcza, że cel jest szczytny - pomocy potrzebują dzieci nieuleczalnie chore. Dzięki naszemu comiesięcznemu wsparciu będą mogły otrzymać opiekę, jakiej potrzebują, nie w szpitalu, lecz w środowisku, w którym czują się bezpiecznie, w ciepłej, domowej atmosferze" - podkreśla dr Alina Skorb-Gała, kierownik Wydziału ESG Energi SA.

Akcja charytatywna "Anioły Dobrej Energii" odbywa się pod patronatem Wydziału ESG Energi SA. Jest skierowana do pracowników i osób współpracujących ze spółkami Energi z Grupy ORLEN oraz ich rodzin. Jej celem jest przede wszystkim wsparcie nieuleczalnie chorych podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom, a także propagowanie idei opieki paliatywnej nad dziećmi i młodzieżą, promocja wolontariatu na rzecz potrzebujących oraz budowanie poczucia zespołowości.

Czytaj również:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE