ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Z okazji Dnia Dziecka Energa obdarowała upominkami najmłodszych
01.06.2021r. 16:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
1 czerwca, w Międzynarodowym Dniu Dziecka, Energa z Grupy ORLEN nie zapomniała o najmłodszych. Już kolejny raz paczki z upominkami trafiły do gdańskich szpitali, a także do Gdyńskiego Stowarzyszenia Osób Niesłyszących i ich Rodzin EFFETHA.

Już od rana samochód zapakowany po brzegi upominkami odwiedzał placówki na terenie Trójmiasta. Najpierw Energa odwiedziła Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku. Tam upominki trafiły m.in. do małych pacjentów chorych na mukowiscydozę, będących pod opieką Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku, z którym Energa współpracuje od zeszłego roku.

Następnie drobiazgi mające na celu umilenie dzieciom pobytu w szpitalach trafiły do Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Prezenty "pojechały" także do Gdyńskiego Stowarzyszenia Osób Niesłyszących i ich Rodzin EFFETHA.

- Przekazywanie upominków właśnie w tym szczególnym dniu, jakim jest Dzień Dziecka, staje się już naszą tradycją - mówi dr Alina Skorb - Gała, kierownik Wydziału ESG Energi SA. - Czerpiemy z tych działań mnóstwo radości mając nadzieję, że upominki od Energi z Grupy ORLEN umilą czas najmłodszym. Zwłaszcza tym, którzy z jakiegoś powodu zmuszeni są spędzać dni w szpitalu.

Dzieci otrzymały najróżniejsze podarki: piłki, maskotki, breloczki, gry, puzzle czy artykuły szkolne. Nie zabrakło też uwielbianych przez maluchy smakołyków. Ze względu na pandemię upominki zostały przekazane na ręce personelu placówek, który przekazał je dzieciom.

ENERGETYKA - najpopularniejszy dział w naszym portalu

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE