ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła wspiera promocję kształcenia i szkolenia zawodowego na Festiwalu Zawodów w Krakowie
09.06.2021r. 10:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
PGE Energia Ciepła - właściciel krakowskiej elektrociepłowni, wraz z Zespołem Szkół Energetycznych oraz Zespołem Szkół Chemicznych zaprasza na ósmą edycję Festiwalu Zawodów w Małopolsce.

Podczas Festiwalu Zawodów w Małopolsce można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół oraz pozyskać informacje od małopolskich przedsiębiorców dotyczących możliwości zatrudnienia w danym zawodzie. W tym roku Festiwal zorganizowany został w formie Studia Festiwalowego z relacją na żywo w Internecie. 10 czerwca przedstawiciele PGE Energia Ciepła zaprezentują możliwości i ścieżki rozwoju zawodowego w branży energetycznej.

"Porozumienie o współpracy partnerskiej z daną szkołą to nie tylko patronat nad wybraną klasą czy możliwość zrealizowania praktyk. Pracownicy krakowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła towarzyszą także w procesie edukacyjnym. Dzięki wzajemnej otwartości, zaangażowaniu oraz ścisłej współpracy zorganizowaliśmy w ubiegłych latach m.in. warsztaty z zakresu energetyki, BHP, komunikacji z udziałem ekspertów z krakowskiej elektrociepłowni. Kontynuujemy także prace nad wzbogaceniem oferty edukacyjnej" - mówi Anna Balcerek, zastępca dyrektora ds. personalnych w krakowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła

Krakowska elektrociepłownia w ramach programu "Energetyczna kariera" od czterech lat współpracuje z Zespołem Szkół Energetycznych, a od 2019 roku z Zespołem Szkół Chemicznych. Podczas ostatniego Festiwalu Zawodów PGE Energia Ciepła otrzymała podziękowania od Minister Edukacji Narodowej za wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego w Małopolsce.

PGE Energia Ciepła oraz partnerskie szkoły na Festiwalu Zawodów

10 czerwca 2021 roku
od 10:30 do 11:45 - blok filmowy z prezentacją Zespołu Szkół Energetycznych w Krakowie
od 13:50 do 14:00 - studio filmowe z rozmową z przedstawicielami PGE Energia Ciepła
od 13:00 do 14:10 - blok filmowy z prezentacją Zespołu Szkół Chemicznych w Krakowie

"Energetyczna Kariera"

Od 2019 roku realizowany przez PGE Energia Ciepła program "Energetyczna Kariera" umożliwia naukę zawodu w rzeczywistych warunkach funkcjonowania elektrociepłowni oraz daje możliwość zaznajomienia się z zakresem odpowiedzialności na konkretnych stanowiskach. Ścisła współpraca PGE Energia Ciepła z lokalnymi, branżowymi szkołami umożliwia dopasowanie programu kształcenia do rynkowych potrzeb branży ciepłowniczej.

W tym roku uczniowie klas 2 i 3 szkół objętych programem "Energetyczna Kariera" zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie "I SZKOLNY ENERGETYCZNY CHALLENGE", który odbędzie się 15 czerwca br. Głównym celem konkursu jest zwiększenie świadomości i poziomu wiedzy uczestników w temacie zagadnień związanych z sektorem energetycznym.

O Festiwalu Zawodów w Małopolsce

Przedsięwzięcie jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Festiwal Zawodów w Małopolsce uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki.

Formuła Festiwalu ma charakter branżowy i polega na prezentacji zawodów, w których kształcą szkoły zawodowe oraz szkoły wyższe. Prezentacje uzupełniają przedstawiane przez małopolskich przedsiębiorców możliwości zatrudnienia w danym zawodzie.

Tegoroczny Festiwal będzie prowadzony w formie Studia Festiwalowego - relacji na żywo ze studia telewizyjnego przygotowanego specjalnie na to wydarzenie.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny - informacje o spotkaniach oraz rejestracji dostępne są na stronie: www.zawodowa.malopolska.pl

Czytaj również:
Czy znasz to narzędzie?

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE