ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Foxytech ma umowę z Tauron Dystrybucja o maksymalnej wartości 32.9 mln PLN
11.06.2021r. 08:00

Redakcja CIRE

Spółka zależna Sonela zawarł umowę z Tauron Dystrybucja na dostawę statycznych liczników energii elektrycznej z wbudowanym modemem LTE wraz z antenami.


Wartość umowy sięga 25.3 mln PLN netto. Zakłada dostawę liczników wraz z antenami od sierpnia 2021 roku do lipca do 2022 r. Umowa przewiduje dodatkowo prawo opcji polegające na możliwości zwiększenia zamówień o łączną kwotę 7.5 mln PLN netto, z realizacją dostaw w okresie od lipca 2022 do grudnia 2022 roku. W związku z tym maksymalna wartość kontraktu może wynieść 32,9 mln PLN netto.

Na początku maja Foxytech zawarł inną umowę z Tauron Dystrybucja. Jej przedmiotem jest dostarczenie (od lipca do września 2021 r.) liczników oraz anten na kwotę 10.75 mln PLN netto. Umowy przewidują prawo opcji polegające na możliwości zwiększenia zamówień o łączną kwotę 10.75 mln PLN netto, z realizacją dostaw w okresie od października 2021 roku do czerwca 2022 roku. W związku z powyższym łączna maksymalna wartość kontraktu może wynieść 21.5 mln PLN netto.

Na początku tego roku udziałowcem Foxytech została chińska spółka Ningbo Sanxing Electric. Spółkę Foxytech utworzono w celu zaistnienia w branży liczników energii elektrycznej.
W I kwartale 2021 roku skonsolidowany zysk netto Sonela wzrósł o 4% w ujęciu r/r do 4,8 mln zł. Zysk operacyjny wyniósł 4,9 mln zł i był nieznacznie niższy niż rok wcześniej. Przychody przekroczyły 26 mln zł.

Marka Tauron w portalu CIRE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE