ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Taryfy Spółek Dystrybucyjnych. Propozycje wstępne na okres 2001/2002
30.03.2001r. 00:00

dr Leszek Juchniewicz, Urząd Regulacji Energetyki
Przejrzystość reguł i kryteriów jakimi kieruje się Regulator ma kluczowe znaczenie dla poprawności procesu regulacji. W niniejszym opracowaniu zaproponowane zostały założenia sposób w jaki określono poszczególne składniki niezbędnego przychodu przedsiębiorstw regulowanych 33 spółek dystrybucyjnych.
Celem niniejszego opracowania jest przedstawienie wstępnej propozycji przychodów spółek na okres taryfowy 2001/2002. Punktem wyjścia dla tej projekcji były dane historyczne za rok obrotowy 2000 zawarte w sprawozdaniach G-10.4 – zgodnie z § 11 ust. 2 rozporządzenia taryfowego. Z uwagi na fakt, że sprawozdanie G-10.4 ujmuje niektóre pozycje kosztów w sposób zagregowany, dla potrzeb niniejszego opracowania dokonano niezbędnego uszczegółowienia tych kosztów.

Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE