ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
24.06.2020r. 05:44

Według "Rzeczpospolitej" podczas dzisiejszej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu raczej nie dojdzie do decydujących rozstrzygnięć w sprawie inwestycji w elektrownię jądrową w Polsce.
23.06.2020r. 21:15

Aktywiści Greenpeace opuścili ponad stumetrową betonową wieżę znajdującą się na placu budowy elektrowni Ostrołęka C - poinformowała organizacja w przesłanym PAP komunikacie. We wtorek umieścili na niej transparent z hasłem "Węgiel, gaz, kryzys klimatyczny". Na teren budowy weszli w nocy.
23.06.2020r. 16:57

Jak czytamy w portalu Gramwzielone.pl, wiceminister klimatu Ireneusz Zyska sygnalizuje potrzebę zmiany celów zainstalowanego potencjału fotowoltaiki, które zapisano w dotychczasowych, kluczowych dokumentach energetycznych rządu.
23.06.2020r. 15:52

W ramach rządowego Programu dla Śląska realizowane są praktycznie tylko inwestycje drogowe i kolejowe - ocenił we wtorek szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności Dominik Kolorz. Jak dodał, analizy wymagają inne projekty; zapowiedział nowe z obszaru rozwoju technologii.
23.06.2020r. 15:40

W tym roku Energa Oświetlenie zamontowała nowe energooszczędne oprawy LED w dwóch gminach województwa kujawsko-pomorskiego w Wąbrzeźnie, Kowalu. Planowane są również prace modernizacyjne w Łasinie. Nakłady inwestycyjne przeprowadzonych prac wynoszą łącznie ponad 1,6 mln zł.
23.06.2020r. 14:49

Podczas gdy mieszkańcy Lublina zaczynają planować wypoczynek, w lubelskiej elektrociepłowni Wrotków, należącej do PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy Kapitałowej PGE, trwa intensywny okres remontowy, aby przez 365 dni w roku niezawodnie produkować energię elektryczną i ciepło dla Miasta i jego Mieszkańców.
23.06.2020r. 13:19

Niskoemisyjne źródła wytwarzania są w Polsce konieczne. Apeluję o zdrowy rozsądek - powiedział we wtorek prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, komentując protest aktywistów Greenpeace w elektrowni Ostrołęka C.
23.06.2020r. 12:50

Petycja w obronie Kopalni i Elektrowni Turów, oddziałów spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, trafiła 23 czerwca na ręce Anny Zalewskiej, poseł do Parlamentu Europejskiego. Pod dokumentem, który ma trafić do Przewodniczącej Komisji Europejskiej, podpisało się blisko 30 tysięcy przeciwników likwidacji kompleksu Turów. W akcję zbierania podpisów zaangażowali się mieszkańcy okolicznych powiatów, harcerze a także Pracownicy i Strona Społeczna PGE GiEK.
23.06.2020r. 12:45

Budowa fabryki akumulatorów elektrycznych Mercedes-Benz w Jaworze (Dolnośląskie) jest na ukończeniu, obecnie trwa w niej montaż drugiej linii produkcyjnej. Uruchomienie pierwszej linii akumulatorów do pojazdów hybrydowych planowane jest po wakacjach, a pozostałych linii w pierwszym kwartale 2021 r.
23.06.2020r. 12:39

Osoby z Greenpeace weszli we wtorek w nocy na plac budowy elektrowni Ostrołęka - poinformowała mł. asp. Aneta Waracka z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Dodała, że policjanci podejmowali próby negocjacji z aktywistami; na miejscu jest również policyjny zespół antykonfliktowy.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE