ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
28.07.2021r. 09:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Polenergia Obrót, wchodząca w skład Grupy Polenergia, największej polskiej prywatnej grupy energetycznej, wprowadza ofertę dla wytwórców działających w systemie aukcyjnym - bilansowanie za zero. Polenergia daje w tym rozwiązaniu możliwość uzyskania zerowej opłaty z tytułu bilansowania i rozliczania wytworzonej energii. Dodatkową wartością jest szansa na zysk pochodzący z optymalizacji rozliczeń kontraktu aukcyjnego oraz wykorzystania wahań rynkowych cen energii.
28.07.2021r. 09:00

Redakcja CIRE
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.
28.07.2021r. 09:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Prezes Taurona Paweł Strączyński, który - zgodnie z wcześniejszą deklaracją - miał odejść ze stanowiska szefa firmy 28 lipca, ustąpi tydzień później, z dniem 4 sierpnia - poinformował we wtorek Tauron. Obecnie trwa konkurs na stanowiska nowego prezesa spółki i jego trzech zastępców.
28.07.2021r. 07:00

Redakcja CIRE
Popyt na energię elektryczną w Europie wrócił do poziomu sprzed pandemii, ale towarzysząca produkcji prądu emisja CO2 jest o 12 proc. niższa - szacuje think-tank Ember. Jak zaznacza, udział węgla w Polsce utrzymał się na dawnym poziomie.
28.07.2021r. 07:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Agencja Rynku Energii S.A., wydawca portalu CIRE.pl skierowanego do branży energetycznej, udostępni w lipcu br. nową wersję serwisu, również dla użytkowników urządzeń mobilnych. CIRE.PL to najstarszy portal branżowy zajmujący się szeroko pojętą tematyką energetyczną.
28.07.2021r. 06:00

Redakcja CIRE , www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Mija dokładnie rok od oficjalnej prezentacji dwóch prototypów aut marki Izera. ElectroMobility Poland szukał wówczas partnera biznesowego do inwestycji w fabrykę, ale stanęło na tym, że czeka na pieniądze z budżetu - informuje "Puls Biznesu".
28.07.2021r. 05:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Rada Nadzorcza spółki Nexity Global S.A. podjęła decyzję o zawieszeniu Dawida Kmiecika w czynnościach Prezesa Zarządu Spółki. Na czele Zarządu Nexity stanie Dawid Zieliński, Prezes Columbus Energy S.A.
27.07.2021r. 23:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Enea Innowacje - spółka zajmująca się w Grupie Enea działalnością innowacyjną i budowaniem portfela projektów innowacyjnych - podpisała umowę ramową o współpracy z NCBR Investment Fund ASI S.A. (NIF). NIF jest koinwestycyjnym funduszem venture capital specjalizującym się w inwestycjach w małe i średnie spółki technologiczne. Enea Innowacje i NIF połączą siły przy realizacji procesów inwestycyjnych dla startupów oferujących rozwiązania dla branży energetycznej i pokrewnych.
27.07.2021r. 22:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Agencja Rynku Energii poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. energetycznych. Praca w Warszawie.
27.07.2021r. 21:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Grupa Lotos miała w drugim kwartale 2021 roku 7,42 mld zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży i 1 mld zł zysku operacyjnego według LIFO, powiększonego o amortyzację i po wyłączeniu zdarzeń jednorazowych (oczyszczony EBITDA LIFO) - podała na podstawie wstępnych danych spółka. Szacunkowy, skonsolidowany wynik netto wyniósł 1,08 mld zł.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE