ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
30.07.2021r. 16:00

Redakcja CIRE
W ubiegłym roku w 17 małopolskich gminach nie wymieniono żadnego "kopciucha". W całym województwie spada tempo wymiany nieekologicznych pieców. W 2020 r. wymieniono ich 10,2 tys., podczas gdy w 2019 r. ponad 15 tys. - poinformował Krakowski Alarm Smogowy.
30.07.2021r. 09:00

Redakcja CIRE
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.
30.07.2021r. 07:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Powstanie komercyjnej spalarni (bez większościowego udziału samorządów) spowoduje brak możliwości sprawowania jakiejkolwiek kontroli i nadzoru władz miejskich nad procesem składowania i spalania śmieci - napisali mieszkańcy w petycji skierowanej do prezydenta Będzina Łukasza Komoniewskiego.
29.07.2021r. 20:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Ministerstwo Klimatu i Środowiska (MKiŚ) i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) pracują nad programem dofinansowania wymiany źródeł ciepła i zwiększenia efektywności energetycznej dla właścicieli lokali w budynkach wielorodzinnych, poinformował wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska. Wdrożenie programu planowane jest na koniec 2021 r.
29.07.2021r. 16:00

Redakcja CIRE
Zadaniem przedsiębiorstw branży ciepłowniczej jest nie tylko produkcja energii elektrycznej i ciepła, ale także edukowanie na temat procesów wytwarzania i dystrybucji. Czołowe firmy sektora elektroenergetycznego od lat prowadzą projekty, których celem jest wzrost świadomości na temat tego, w jaki sposób powstaje energia elektryczna i ciepło oraz, jaką drogą dociera do gospodarstw domowych. Jednym z liderów w tym obszarze jest PGE Energia Ciepła, spółka wchodząca w skład Grupy PGE. Podczas kolejnego spotkania w ramach "Kawy z Kogeneracją" przedstawiciele spółki informowali dziennikarzy o działaniach podejmowanych w tym zakresie.
29.07.2021r. 09:00

Redakcja CIRE
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.
29.07.2021r. 06:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
NCBR Investment Fund ASI S.A. (NIF) - fundusz inwestycyjny, należący do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, rozpoczyna współpracę
z Funduszami Partnerskimi: Enea Innowacje, BrigdeOne i PGE Ventures. To pierwsze umowy podpisane przez NIF, który wspólnie z partnerami zainwestuje nawet 1,4 mld zł w polskie innowacyjne spółki na etapie wzrostu i ekspansji. Podczas spotkania w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych
w Warszawie, które odbyło się 27 lipca br., zaprezentowano wspólne plany inwestycyjne.


29.07.2021r. 05:00

Redakcja CIRE
Czym różni się niska emisja od smogu? Dlaczego wykorzystuje się odpady jako paliwo do produkcji ciepła? Jak odczytywać dane zawarte na fakturze za ciepło? Jakie innowacje technologiczne wprowadzane są w ciepłownictwie? Na te i inne pytania odpowiadają eksperci PGE Energia Ciepła w nowym cyklu podcastów "Ciepło bez tajemnic".
29.07.2021r. 05:00

prof. Jarosław Sęp
Pod koniec maja w Rzeszowie podpisana została deklaracja o utworzeniu Doliny Wodorowej. Sygnatariuszami byli przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej, ludzie biznesu, a także reprezentanci uczelni wyższych z regionu. W tej chwili trwa proces organizowania się i instytucjonalizowania tego projektu.
28.07.2021r. 09:00

Redakcja CIRE
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE