ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
31.03.2020r. 16:06

Niezwykle utalentowany, ale też twardy psychicznie, z charakterem i osobowością. Mowa o zapaśniku z klubu GKS Cartusia. To Gevorg Sahakyan, który przyjechał do Polski z Armenii ponad 5 lat temu. Tu mieszka i trenuje, otrzymał też polskie obywatelstwo. Od niedawna jest także ambasadorem sportu Grupy Energa.
Energa
31.03.2020r. 12:11

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, zaprasza dzieci do udziału w konkursie #zostańwdomu z Kotem Ciepłosławem. Konkurs przygotowany jest w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej #zostańwdomu zachęcającej rodziny do pozostania w domach. Podczas konkursu dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i wykreować własnego Kota Ciepłosława.
PGE Energia Ciepła
30.03.2020r. 17:38

Spółki stowarzyszone w Polskim Komitecie Energii Elektrycznej (PKEE) nieprzerwanie realizują swoje działania w obliczu zagrożenia epidemicznego, zapewniając ciągłość dostaw energii elektrycznej milionom Polaków. Grupy PGE, TAURON, Enea i Energa dostosowały swoje modele organizacji pracy w celu zapewnienia ciągłości działania spółek oraz ochrony zdrowia zarówno pracowników, jak i klientów. Ponadto członkowie PKEE aktywnie wspierają działania rządowe oraz obywatelskie mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, a także walkę z jego skutkami.
PKEE
30.03.2020r. 10:40

PGE Energia Ciepła, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Polaków, włącza się w ogólnokrajową akcję, której celem jest zmotywowanie wszystkich do pozostania w domu w czasie zagrożenia epidemią koronawirusa. W tym celu spółka dołączyła do internetowej kampanii komunikacyjnej #zostańwdomu.
PGE Energia Ciepła
27.03.2020r. 15:33

Energa przedstawia przegląd wszystkich zarządzanych elektrowni OZE. Odnawialne źródła energii są wpisane w strategię Grupy Energa na lata 2016-2025. Energa jest na tym polu liderem w skali kraju. Na początku 2020 ponad 30% miksu wytwórczego koncernu stanowi energia elektryczna wytwarzana ze źródeł odnawialnych.
Energa
27.03.2020r. 12:09

Nowa akcja, w której znani sportowcy pokazują jak pozostać w dobrej formie bez wychodzenia z domu, rozgrzewa Internet i roznosi się jak wirus. Joanna Fiodorow, Sławomir Szmal, Adam Hrycaniuk i wiele innych gwiazd polskiego sportu, motywuje uczniów do wykonywania swoich ćwiczeń w ramach domowych lekcji WF-u podczas epidemii koronawirusa. Wszystko w ramach Drużyny Energii - akcji skierowanej do szkół podstawowych, odbywającej się pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Energa
26.03.2020r. 12:05

Krew potrzebna jest w szpitalach co 15 sekund. Tymczasem od wybuchu pandemii COVID-19 zmniejszyła się w Polsce liczba dawców krwi - w niektórych centrach krwiodawstwa nawet czterokrotnie. Na apel placówek medycznych odpowiadają górnicy z trzech kopalń Tauron Wydobycie.
Tauron
25.03.2020r. 12:04

PGE Obrót zachęca do kontaktu zdalnego. W ten sposób, czyli bez konieczności wychodzenia z domu, można również kupić energię elektryczną dla liczników przedpłatowych.
PGE Obrót
24.03.2020r. 09:20

Wystartował nowy edukacyjny kanał Taurona. Na youtube.com/TauronTV można znaleźć filmy dla dzieci i młodzieży m.in. o tym jak powstaje prąd i jak bezpiecznie się z nim obchodzić, a także... jak wytworzyć piorun w laboratorium. Kanał może być pomocny we wspólnym spędzaniu czasu w domu z dziećmi oraz wspierać nauczycieli w przeprowadzaniu zdalnych lekcji w trakcie zawieszenia stacjonarnych zajęć lekcyjnych w szkołach.
Tauron
23.03.2020r. 09:07

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System. zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach zmian w "Mechanizmie zapewnienia neutralności kosztowej działań bilansujących prowadzonych przez Gaz-System".
Gaz-System

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE