ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
06.12.2019r. 15:58

Kolejni zwycięzcy Loterii Orlen odebrali kluczyki do nowych, rodzinnych samochodów. Gratulowała im Patrycja Klarecka, Członek Zarządu PKN Orlen ds. Sprzedaży Detalicznej i Robert Kubica, kierowca Orlen Team. To nie koniec emocji. Loteria potrwa do 31 grudnia, a na jej uczestników czeka jeszcze wiele atrakcyjnych nagród, w tym kolejne 12 samochodów i produkty marki VERVA.
Orlen
06.12.2019r. 15:23

Akademia Ekodobrych Praktyk GiEKSY to projekt edukacyjny spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE. Jego ideą jest popularyzacja najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie ochrony klimatu, gleby i wody w energetyce oraz w przemyśle. W ramach akademii odbywają się seminaria, w których uczestniczą przedstawiciele samorządów terytorialnych, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Najnowszą edycję seminarium zorganizowano w Bełchatowie.
PGE GiEK
06.12.2019r. 11:23

27 listopada w Warszawie odbył się III Kongres Innowacji w Energetyce.
IGEiOŚ
05.12.2019r. 16:12

W drugim dniu konferencji klimatycznej COP 25, na spotkaniu poświęconym wyzwaniom
i szansom osiągnięcia zerowej emisji netto swoje wystąpienie, jako przedstawiciel, Polskiej Unii Ubocznych Produktów Spalania, wygłosił Lech Sekyra - prezes PGE Ekoserwis, spółki należącej do PGE Energia Ciepła z Grupy Kapitałowej PGE.

PGE Energia Ciepła
05.12.2019r. 11:48

PGE Obrót,rozwija udogodnienia dla klientów, zwracając szczególną uwagę na osoby starsze. Działania te zostały docenione i potwierdzone certyfikatem "OK Senior".
PGE Obrót
05.12.2019r. 11:41

Energa Invest i Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie przeprowadziły w Koszalinie pierwsze z dwóch spotkań konsultacyjnych ws. przebudowy węzła wodnego na Kanale Jamneńskim. Celem tych spotkań jest przekazanie wszystkim zainteresowanym szczegółowych informacji na temat zaproponowanych wariantów przebudowy węzła wodnego oraz przeprowadzenie dyskusji i zebranie uwag mieszkańców.
Energa
04.12.2019r. 18:13

Krakowska elektrociepłownia, w ramach ogólnopolskiego programu PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE, "Dzielimy się ciepłem" wspiera odbiorców wrażliwych społecznie.
W tym roku największy producent ciepła w Krakowie przekaże łącznie 75 tysięcy złotych dziewięciu organizacjom pożytku publicznego w stolicy Małopolski, włączając się w krakowską akcję społeczną "Podzielmy się ciepłem".

PGE Energia Ciepła
04.12.2019r. 17:28

Grupa Orlen rozwija wolontariat pracowniczy. W tym roku już ponad 400 pracowników zaangażowało się w realizację blisko 20 inicjatyw prospołecznych, ekologicznych i edukacyjnych. Po raz pierwszy najlepsze projekty, koordynowane przez Fundację Orlen, zostały nagrodzone na uroczystej gali połączonej z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.
Orlen
04.12.2019r. 06:07

W środę Kościół katolicki obchodzi uroczystość św. Barbary - jednej z najbardziej czczonych świętych chrześcijańskich. Jest patronką m.in. górników, hutników, artylerzystów i flisaków. Od 2009 r. św. Barbara jest także patronką Starachowic (Świętokrzyskie).
02.12.2019r. 12:55

Ponad 100 strażaków z Krakowa, powiatu nowosądeckiego i województwa śląskiego uczestniczyło już w praktycznych ćwiczeniach dla służb organizowanych przez Tauron. Cyklicznie prowadzone ćwiczenia warsztatowe dla strażaków, dotyczą działań i prowadzenia akcji ratowniczych w pobliżu czynnych energetycznych urządzeń dystrybucyjnych.
Tauron

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE