ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
01.03.2021r. 15:34

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów ukończył przebudowę Głównego Punktu Zasilania (GPZ) w miejscowości Nowy Żmigród. Inwestycja poprawi parametry dostarczanej energii, niezawodność dostaw oraz zwiększy potencjał przyłączeniowy nowych mocy wytwórczych z odnawialnych źródeł energii. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.
26.02.2021r. 07:44

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Krzysztof Drynda został powołany na stanowisko Prezesa Polskiej Agencji Informacji i Handlu (PAIH).
25.02.2021r. 12:57

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Systemy inteligentnego zarządzania podnoszą efektywność ogrzewania oraz oświetlenia domu i pozwalają zredukować rachunek nawet o 30 proc. Tauron ma w swojej ofercie kredytu zero procent przy zakupie produktów typu smart home.
25.02.2021r. 10:40

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Gminnego Klubu Sportowego Kowale ćwiczą w nowych, sportowych kurtkach. Zostały one zakupione w ramach współpracy CSR z Energą z Grupy Orlen.
24.02.2021r. 17:27

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Grupa Orlen aktywnie angażuje się w inicjatywy społeczne i kulturalne na Litwie, wspiera również Polaków mieszkających w tym kraju. Dzięki zaangażowaniu Orlen Lietuva zbudowano oddział dziecięcy w Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie. Bieżąca współpraca obejmuje także ważne projekty kulturalne i edukacyjne realizowane przez Dom Kultury Polskiej. W tym miejscu odbyło się uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy, jako podziękowanie za wsparcie Orlen Lietuva dla działalności ośrodka.
PKN Orlen
24.02.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W procesie transformacji energetycznej kluczem do sukcesu mogą okazać się inwestycje w sprawdzone i efektywne technologie. Nie brakuje aktywności firm sektora energetycznego, które w oparciu o znane rozwiązania, w tym kogenerację, realizują inwestycje pionierskie w naszym kraju. Tego rodzaju nowatorski projekt zastosowali inżynierowie poznańskiej Veolii w Szlachęcinie (gmina Czerwonak).
23.02.2021r. 14:14

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Fundusz Naturalnej Energii to organizowany przez GAZ SYSTEM program grantowy, który od 11 lat cieszy się dużym zainteresowaniem samorządów, szkół oraz organizacji pozarządowych. W tegorocznej edycji konkursu do Spółki wpłynęło rekordowe 221 wniosków z prośbą o wsparcie finansowe dla lokalnych inicjatyw ekologicznych. Jury konkursu wybrało 48 projektów, którym przyznano dofinansowanie. Łączna wartość udzielonych grantów wyniosła blisko pół miliona złotych.
22.02.2021r. 12:51

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Dzięki PKN Orlen, po raz pierwszy w historii, globalna prezentacja bolidu Formuły 1 przed nadchodzącym sezonem miała miejsce w Polsce. W wydarzeniu, zorganizowanym na największej scenie w Europie, Kimi Räikkönen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica zaprezentowali nowy model C41.
PKN Orlen
19.02.2021r. 20:20

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PKN Orlen wystartował z kampanią "stop.cafe budzi apetyt na życie" promującą ofertę śniadaniową dostępną na wybranych stacjach paliw, w tym nowość - kanapki na ciepło z jajkiem sadzonym. W kampanii, która potrwa do 31 marca br., koncern chce zaprezentować szeroką gamę produktów gastronomicznych oferowanych na ciepło i wzmocnić pozytywny wizerunek konceptu Stop Cafe.
PKN Orlen
19.02.2021r. 13:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Wyzwania związane z ograniczeniem emisji gazów cieplarnianych skłaniają sektor transportu i logistyki do poszukiwania alternatyw dla oleju napędowego. Oprócz pojazdów elektrycznych, które już dziś wykorzystywane są w centrach dużych miast, opcją dla zeroemisyjnego transportu na dłuższych dystansach mogą być ciężarówki napędzane ogniwami wodorowymi.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE