ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
26.09.2020r. 13:27

Ranking "Złota Setka" Dziennika Wschodniego to najstarsze, najbardziej prestiżowe i profesjonalne w Województwie Lubelskim podsumowanie minionego roku w gospodarce. Podstawowym kryterium, według którego sporządzane jest coroczne zestawienie najlepszych firm w regionie, są przychody z działalności gospodarczej z ubiegłego roku.
PGE Dystrybucja
25.09.2020r. 18:41

Enea Operator po raz drugi zorganizuje w stolicy Pomorza Zachodniego konferencję naukowo-techniczną poświęconą tematyce elektromobilności, idei miast inteligentnych, zrównoważonego transportu oraz smart grids, czyli inteligentnych sieci energetycznych. Wydarzenie jest platformą do dyskusji dla reprezentantów biznesu, świata nauki, samorządów oraz przedstawicieli władz państwowych. Jest to obecnie największa i najbardziej rozpoznawalna w naszym kraju konferencja dotycząca tego obszaru tematycznego.
Enea
24.09.2020r. 12:40

Stadion 650-lecia w Słupsku w ostatni weekend września wypełni się młodymi lekkoatletami. Wszystko w ramach Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Energa z Grupy Orlen wspiera to wydarzenie.
Grupa Energa
24.09.2020r. 08:12

Wyznaczenie ambitnych, ale realnych celów w programie budowy morskich farm wiatrowych u polskich wybrzeży jest kluczem do silnej pozycji gospodarczej i bezpieczeństwa energetycznego. Uwolnienie pełnego potencjału offshore na Bałtyku, dzięki ścisłej współpracy krajów regionu, to także istotny wkład w transformację polskiego systemu i realizację celów Zielonego Ładu.
PSEW
23.09.2020r. 15:36

Ukazała się Księga Posterów Konkursu na Najlepszy Poster Naukowy V Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju". Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-13 października 2020 r. w Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Księgę Posterów można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Instytutu Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza.
Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza
23.09.2020r. 12:47

Enea zaprasza seniorów oraz wielopokoleniowe rodziny do projektu "Enea dla pokoleń. Wspólnie o bezpieczeństwie". Już po raz trzeci Fundacja Enea wraz ze Stowarzyszeniem My 50+ będą edukować w zakresie bezpieczeństwa oraz świadomości konsumenckiej. Tegoroczną nowością jest TeleRada - bezpłatna infolinia, na której będą dyżurować eksperci, m.in. lekarz, prawnik czy dietetyk.
Enea
23.09.2020r. 10:43

Enea zaprasza seniorów oraz wielopokoleniowe rodziny do projektu "Enea dla pokoleń. Wspólnie o bezpieczeństwie". Już po raz trzeci Fundacja Enea wraz ze Stowarzyszeniem My 50+ będą edukować w zakresie bezpieczeństwa oraz świadomości konsumenckiej. Tegoroczną nowością jest TeleRada - bezpłatna infolinia, na której będą dyżurować eksperci, m.in. lekarz, prawnik czy dietetyk.
Enea
22.09.2020r. 13:39

Podczas XXIV Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach wręczono Laury Ciepłownictwa - nagrody przyznawane przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie za wkład w rozwój sektora ciepłowniczego.
Veolia
22.09.2020r. 13:03

Coraz wyraźniej widać, że rozwój kogeneracji może stanowić szansę dla polskiego sektora elektroenergetycznego, w kontekście ochrony klimatu, ambitnych planów transformacji energetycznej i celów neutralności klimatycznej. Jednym z narzędzi, które ma przyspieszyć inwestycje w tym obszarze, jest nowy mechanizm wsparcia wprowadzony ustawą o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji oraz pakietem aktów wykonawczych, który obowiązuje od ponad roku.
Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych
22.09.2020r. 11:48

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, zainaugurowała nowy program edukacyjny pn. Przygody Kota Ciepłosława, skierowany dla dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych. Celem programu jest budowanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych, przekazywanie wiedzy o tym, jak powstaje ciepło i skąd się bierze energia elektryczna. Patronat nad programem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.
PGE Energia Ciepła

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE