ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
14.11.2019r. 14:35

PGE Dystrybucja S.A. zaprezentuje podczas zbliżających się lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS mobilny system do bezprzerwowego zasilania sieci dystrybucyjnej średniego napięcia SN.
PGE Dystrybucja
14.11.2019r. 11:49

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Chemicznych w Krakowie - to już druga krakowska szkoła, z którą PGE Energia Ciepła podpisała porozumienie. Z kolei już za trzy tygodnie pracownicy PGE Energia Ciepła wezmą udział w wydarzeniu pt. "Zawodowe Mikołajki" zorganizowanego w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.
PGE Energia Ciepła
13.11.2019r. 13:21

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zaprezentowało internetową platformę Żołnierze Niepodległości, która ma upamiętnić i uhonorować walczących o niepodległość i granice Rzeczypospolitej do 1922 roku. Mecenasem projektu został PKN Orlen.
PKN Orlen
13.11.2019r. 08:36

Targi Energetics to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży energetycznej, którego Phoenix Contact nie może przegapić. Nie tylko zobaczycie najnowsze rozwiązania dedykowane energetyce ale również będziecie mogli wymienić doświadczenie z naszymi specjalistami.
Phoenix Contact
12.11.2019r. 18:00

Już w przyszłym tygodniu, 19-20 listopada, odbędzie się w Szczecinie, organizowana przez Eneę Operator konferencja "Energia nowoczesnych miast". Głównymi tematami tego naukowo-technicznego wydarzenia będą: elektromobilność, smart cities, zrównoważony transport oraz inteligentne sieci elektroenergetyczne.
Enea Operator
09.11.2019r. 11:22

Na to święto kina miłośnicy produkcji filmowych czekają z niecierpliwością każdego roku! W Toruniu startuje Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Energa Camerimage. To już 27. Edycja tego wydarzenia. Grupa Energa jest sponsorem tytularnym festiwalu.
Energa
09.11.2019r. 10:22

Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala VII Edycji Nagrody Strażnik Pamięci. Statuetki przyznawane są przez tygodnik "Do Rzeczy" w uznaniu za pielęgnowanie polskiej historii i tożsamości w kategoriach "Mecenas", "Instytucja" oraz "Twórca".
Energa
08.11.2019r. 17:59

Przez dwa dni - 9-go i 10- go października 2019 r. - Dom Wypoczynkowy "Atrium" w Polańczyku był miejscem obrad IX Polskiej Konferencji Hydroenergetycznej. Powrót do tradycyjnej nazwy Hydroforum oznaczał jednoznaczne nawiązanie do cyklu konferencji naukowo-technicznych i seminariów organizowanych do roku 2005 przez Instytut Maszyn Przepływowych PAN.
Towarzystwo Elektrowni Wodnych
08.11.2019r. 12:29

Podczas odbywającej się w Warszawie w dniach 6-7 listopada konferencji EUROPower, konsorcjum firm z PGE Dystrybucją jako liderem zaprezentowało nowatorski System Autonomicznej Redukcji Skutków Awarii sieci energetycznej SN - SARSA. Partnerami projektu są także Mindmade sp. z o.o. | GRUPA WB i Apator Elkomtech S.A.
PGE Dystrybucja
08.11.2019r. 04:37

Znany jest już szczegółowy program XII Konferencji Problemowej Energetykon. Energia-Klimat-Gospodarka-Społeczeństwo, która odbędzie się 14 listopada w Warszawie.


Agencja Promocji Energii

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE