ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
18.09.2019r. 18:07

Pokazy, warsztaty, konkursy i porady wypełnią w sobotę program IV Dni Energii Miasta Katowice na tamtejszym Placu Sejmu Śląskiego. Będzie też można zwiedzić katowickie elektrociepłownię czy oczyszczalnię.
18.09.2019r. 14:50

Spółka Cleveren Holding Sp. z o.o. Sp.k. kontrolowana przez Veolia Energia Polska informuje, że zamierza przeprowadzić transakcję sprzedaży projektu budowy bloku gazowo-parowego (CCGT) o mocy elektrycznej 120 MW i mocy cieplnej 100 MW, w tym nieruchomości w Warszawie w dzielnicy Ursus o powierzchni 3,8 ha wraz ze związanymi z tą nieruchomością prawami do realizacji inwestycji przemysłowej w uzgodnionej przez strony formule
Veolia
18.09.2019r. 14:41

Z udziałem ministra środowiska Henryka Kowalczyka i ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego zainaugurowano w środę XIX Kongres Gmin Wiejskich. Głównym tematem dwudniowych obrad w Ossie (Łódzkie) będzie ochrona środowiska na obszarach wiejskich.
16.09.2019r. 12:39

Już 21 września 2019 r. Gaz-System zaprasza dzieci i dorosłych, kochających przyrodę i dbających o środowisko naturalne do udziału w Akcji Sprzątania Plaży. Odbędzie się ona w nadmorskiej miejscowości Rewal. Start akcji godzina 12:00. Spotykamy się na plaży w Rewalu przy Placu Wielorybów.
Gaz-System
16.09.2019r. 12:08

Ochrona środowiska, bezpieczeństwo, zdrowie i wsparcie społeczności lokalnych - to tematy, na które zwraca uwagę PKN Orlen w najnowszej kampanii #DobryKierowca. Akcja ma na celu pokazanie, jak nawet niewielkie działania mogą pozytywnie wpłynąć na losy wielu ludzi i naszego otoczenia.
Orlen
16.09.2019r. 11:32

Trwająca transformacja rynku energii to obecnie jeden ze strategicznych obszarów polityki rządowej. Nowe kierunki energetyki stanowią dziś płaszczyznę wielu pytań i wątpliwości przede wszystkim dla przedsiębiorców, ale także dla odbiorców końcowych, których poziom satysfakcji jest finalnie miernikiem prędkości transformacyjnych zmian.
DISE
15.09.2019r. 09:08

Ponad 20 tys. zniczy zapłonęło na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz na Rynku Wielkim w Zamościu w hołdzie ofiarom radzieckich represji. W wydarzeniu "Iskra Pamięci", zorganizowanym przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo wraz z Fundacją PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, wzięli udział przedstawiciele: rządu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządu spółki PGNiG oraz jej Fundacji, a także mieszkańcy stolicy i Zamościa. Uroczystość odbyła się pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.
PGNiG
13.09.2019r. 16:47

We wtorek 27 sierpnia w Warszawie doszło do awarii oczyszczalni ścieków "Czajka". W jej wyniku ekskrementy trafiły wprost do Wisły. Od ponad dwóch tygodni trwa usuwanie skutków awarii. W usuwanie skutków katastrofy ekologicznej włączyła się również Grupa Energa. Jej pracownicy w iście ekspresowym tempie wykonali montaż oświetlenia awaryjnych rurociągów.
Energa
13.09.2019r. 15:47

Spółka z Grupy Kapitałowej Orlen rozpoczęła wraz z początkiem września kampanię wizerunkową z udziałem Roberta Kubicy, jedynego polskiego kierowcy w F1.
Orlen
13.09.2019r. 15:42

Orlen przeznaczy 10 mln złotych na program zdrowotny skierowany do mieszkańców Płocka i powiatu płockiego. W ciągu 6 lat środki zostaną przeznaczone na m.in. monitorowanie stanu zdrowia, profilaktykę i leczenie chorób. Program będzie realizowany na podstawie podpisanej przez PKN Orlen umowy z Centrum Onkologii - Instytutem im. M. Skłodowskiej-Curie przy współpracy z Instytutem Gruźlicy i Chorób Płuc w obecności prof. Łukasza Szumowskiego, Ministra Zdrowia. Pierwsza transza w wysokości 1 mln złotych zostanie wypłacona jeszcze w tym roku, w momencie startu programu.


Orlen

REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE