ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
16.09.2020r. 09:03

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, już po raz trzeci zaprosiła do debaty o ciepłownictwie przedstawicieli administracji centralnej, ekspertów z branży i środowiska naukowego na Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach. Tegoroczne spotkanie to już XXIV edycja. Podczas panelu, który odbył się 15 września br. pt. Przyszłość ciepłownictwa systemowego i kogeneracji w nowym modelu rynku ciepła, wpisującym się w transformację polskiej energetyki i wychodzącym naprzeciw wymaganiom polityki klimatycznej UE uczestnicy zastanawiali się nad możliwymi scenariuszami rozwoju ciepłownictwa systemowego i kogeneracji, a także kierunkami transformacji polskiej energetyki.
PGE Energia Ciepła
16.09.2020r. 06:19

Zmniejszanie emisji dwutlenku węgla, wymiana indywidualnych źródeł ciepła na te sieciowe, skutkująca redukcją smogu czy budowanie świadomości ekologicznej - to niektóre z działań podejmowanych przez firmy z branży usług środowiskowych, mające na celu poprawę jakości życia w mieście. Veolia jako partner konferencji Eco-Miasto będzie podczas niej opowiadała o współpracy z władzami miejskimi oraz wspieraniu ich w zielonej transformacji.
Veolia
15.09.2020r. 14:30

Izba Gospodarcza Gazownictwa zaprasza do udziału w VII Kongresie Polskiego Przemysłu Gazowniczego, który odbędzie się Łodzi w dniach 19-21 października w Łodzi.
IGG
15.09.2020r. 10:05

PSE przypominają, że wnioski o certyfikację do aukcji głównej na rok dostaw 2025 można składać do 16 września 2020 r. do godziny 23:59:59.
14.09.2020r. 10:01

Wspólne Przedsięwzięcie INGA to program mający na celu poprawę konkurencyjności oraz innowacyjności sektora gazownictwa w Polsce. Jego ważny wymiar to ekologia. INGA to także szansa na wdrożenie innowacyjnych technologii w praktyce. Konkurs organizują PGNiG, Gaz-System oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Zwycięskie projekty zyskają wsparcie w postaci dofinansowania realizacji badań przemysłowych lub prac rozwojowych. Wnioski w konkursie przyjmowane są do 9 października br.
PGNiG
11.09.2020r. 14:04

Tauron Dystrybucja przygotował nowe materiały na platformie "Bezpieczniki Taurona". Na nauczycieli czekają gotowe scenariusze lekcji, a na rodziców i dzieci filmy edukacyjne oraz gry online.
Tauron
11.09.2020r. 13:13

PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, przekazała Polskiemu Towarzystwu Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu oraz Fundacji im. dr Mirona Lisikiewicza na Rzecz Pomocy dla Szpitala w Lesku po 10 tysięcy zł jako wsparcie dla ich charytatywnej działalności.
PGE EO
11.09.2020r. 11:31

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, wspiera wydarzenia i inicjatywy lokalne, dzięki czemu aktywnie uczestniczy w życiu regionów, w których prowadzi swoją działalność. Obejmuje mecenatem instytucje kultury w lokalizacjach, w których posiada aktywa ciepłownicze. We wrześniu br. do tego grona dołączyła Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie.
PGE Energia Ciepła
10.09.2020r. 06:30

Jan Dempc
Energa dba o środowisko wodne rzeki Narew. Produkując w Ostrołęce energię elektryczną i cieplną korzysta z zasobów tej rzeki do chłodzenia bloków energetycznych. Z kolei termika wracającej do Narwi wody jest wykorzystywana do hodowli ponad 30 gatunków ryb. Szacuje się, ze dzięki tym warunkom, stwarzającym doskonałe możliwości wytwarzania materiału do zarybiania dla wielu jezior i rzek w Polsce, wyhodowano miliony sztuk narybku.
Energa
09.09.2020r. 16:53

PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem aplikacji Pola, dzięki której w szybki sposób można sprawdzić, czy dany produkt został wyprodukowany w Polsce. Zaangażowanie PGE w rozwój aplikacji jest realizowane w ramach kampanii PGE "Polskie - kupuję to!" .

Grupa PGE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE