ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
25.12.2020r. 13:01

Enea, stawiając sobie za cel upamiętnienie Powstania Wielkopolskiego i jego bohaterów, stworzyła we współpracy z Towarzystwem Projektów Edukacyjnych, projekt interaktywnych lekcji historii dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Jeszcze szerszy zasięg będzie miał konkurs dla młodzieży, nauczycieli i dyrektorów szkół - wszystko w ramach inaugurowanego właśnie projektu "Z Wielkopolski do Wolnej Polski. Młodzi o 27 grudnia 1918 roku".

Enea
24.12.2020r. 10:46

W wigilijny wieczór na antenie Radia eM zabrzmią dźwięki najpiękniejszych świątecznych piosenek. Specjalny koncert dedykowany swoim kolegom przygotowali pracownicy Taurona.

Tauron
23.12.2020r. 13:36

Krakowska elektrociepłownia, w ramach ogólnopolskiego programu PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE, "Dzielimy się ciepłem" wspiera odbiorców wrażliwych społecznie. W tym roku największy producent ciepła w Krakowie po raz kolejny, przekaże łącznie 75 tysięcy złotych dziewięciu organizacjom pożytku publicznego w stolicy Małopolski, włączając się w krakowską akcję społeczną "Podzielmy się ciepłem".
PGE Energia Ciepła
22.12.2020r. 16:29

Fundacja PGE przekazała świąteczne paczki potrzebującym. Paczki otrzymali seniorzy, którzy ucierpieli w tegorocznej powodzi na Podkarpaciu, a także kombatanci i weterani Armii Krajowej oraz Polacy mieszkający na Wileńszczyźnie.
Grupa PGE
22.12.2020r. 15:04

PKN Orlen to polska Spółka Skarbu Państwa o ambicjach międzynarodowego koncernu multienergetycznego. W opublikowanym niedawno planie transformacji #Orlen2030, elektromobilność stanowi jeden z ważnych kierunków rozwoju organizacji. W ten element strategii wpisuje się zaangażowanie Koncernu w testy polskiej, super-szybkiej ładowarki do samochodów elektrycznych firmy EUROLOOP, które PKN rozpoczął w grudniu 2020. Inwestycja w ładowarkę o mocy 150 kW szybko wzbudziła zainteresowanie wśród kierowców samochodów elektrycznych.
PKN Orlen
22.12.2020r. 12:05

PGE Polska Grupa Energetyczna i Ekstraliga Żużlowa podpisały nową umowę sponsoringu tytularnego. Najlepsza żużlowa liga świata przez kolejne 3 sezony nadal będzie funkcjonowała pod nazwą PGE Ekstraliga. Nowa umowa zakłada także współpracę na rzecz prowadzenia działań proekologicznych.
PGE
22.12.2020r. 10:48

Elektrociepłownia Zielona Góra, należąca do PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE, w ramach ogólnopolskiego programu "Dzielimy się ciepłem", podpisała porozumienie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej (MOPS) w Zielonej Górze, w ramach którego przekazała 21 grudnia br. symboliczny czek na kwotę 70 tys. złotych, wspierając najbardziej potrzebujących odbiorców ciepła sieciowego.
PGE Energia Ciepła
22.12.2020r. 09:30

Krakowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła z Grupy PGE znalazła się wśród najlepszych małopolskich firm, wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej". Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.
PGE Energia Ciepła
22.12.2020r. 05:42

Strategia zaprezentowana przez Lubelski Węgiel Bogdanka jest odpowiedzią na wyzwania zawarte w projekcie Polityki Energetycznej Polski do 2040 roku. Koncentruje się przede wszystkim na utrzymaniu zdolności produkcyjnych, wysokich wskaźników rentowności, poszanowaniu środowiska i utrzymaniu pozycji filaru gospodarczego i społecznego regionu. Kluczem do osiągnięcia tych celów ma być dywersyfikacja obszarów swojej działalności oraz dwuproduktowość, czyli selektywne wydobycie węgla koksowego.
Enea
21.12.2020r. 14:26

Gas Inside Information Platform (GIIP) jest pierwszą w Polsce platformą przeznaczoną do publikacji informacji wewnętrznych REMIT1 dotyczących gazu ziemnego. Platforma przygotowana jest zgodnie z Rozporządzeniem REMIT oraz wymaganiami ACER2 . Platforma GIIP przeszła pozytywnie pierwszą fazę oceny przez ACER i została wpisana na oficjalną listę Inside Information Platform.
Gas Inside Information Platform

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE