ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
10.02.2020r. 16:42

Kilkadziesiąt lodówek, pralek, zmywarek, a także mniejszy sprzęt AGD trafiły do najbardziej potrzebujących mieszkańców Bielska-Białej. To nagrody za zwycięstwo w plebiscycie "Świeć się z Energą" - miasto zostało okrzyknięte w nim tegoroczną "Świetlną stolicą Polski". Ten tytuł Bielsko-Biała zdobyła już po raz trzeci!
Energa
08.02.2020r. 18:31

Tauron został sponsorem tytularnym Duszniki Areny. Zaangażowanie w obiekt sportowo-turystyczny wzmacnia wizerunek firmy. Ośrodek ten jest ważnym punktem na mapie narciarstwa biegowego i biatlonu. To drugi obiekt, po Tauron Arenie Kraków, któremu patronuje energetyczny lider.
Tauron
07.02.2020r. 11:13

Zielony Zwrot Taurona nabiera tempa, a w jego ramach firma oferuje darmowy kredyt na zakup fotowoltaiki (PV). Aż 65 procent gospodarstw domowych, które kupują panele fotowoltaiczne od Taurona, korzysta z tego kredytu.
Tauron Polska Energia S.A.
07.02.2020r. 09:21

Sigma BIS realizuje już projekty komunikacji marketingowej. Pozyskała również zleceniodawców zewnętrznych. Duże zlecenie dla Narodowego Banku Polskiego zostało wykonane jeszcze w grudniu 2019 r. Agencja jest w trakcie przygotowywania kolejnych projektów dla innych partnerów.
Orlen
06.02.2020r. 12:52

Gdynia, już od wielu lat, znajduje się w czołówce najczystszych miast w Polsce. Wspólne projekty realizowane przez PGE Energia Ciepła, spółkę z Grupy Kapitałowej PGE, OPEC sp. z o.o. i Urząd Miasta w ramach kampanii "Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych", zachęcają mieszkańców do przyłączania się do miejskiej sieci ciepłowniczej. Na terenie gmin Gdynia, Rumia i Kosakowo 100 budynków o łącznym zapotrzebowaniu na moc 12,7 MW zostało w 2019 r. podłączonych przez OPEC do sieci ciepłowniczej zasilanej z elektrociepłowni PGE Energia Ciepła. Najnowszym wspólnym przedsięwzięciem jest konkurs wiedzy skierowany do mieszkańców.
PGE Energia Ciepła
05.02.2020r. 15:50

Startup Wars to największe tego typu wydarzenie w południowo-zachodniej Polsce. Skierowane jest do przedsiębiorców, inwestorów oraz sektora publicznego odpowiadającego za inwestycje oraz innowacje w różnych obszarach między innymi: elektromobilności, green energy, new tech, future industry. Przedstawiciele i inwestorzy najbardziej innowacyjnych branż spotkają się 29 kwietnia na Stadionie Wrocław.
DISE
04.02.2020r. 12:05

Tauron z wykorzystaniem funduszy unijnych buduje szkieletową sieć światłowodową o długości 5,5 tysiąca kilometrów, a także umożliwi dostęp do Internetu 438 szkołom. Z tej inwestycji będzie też mogło skorzystać 100 tysięcy gospodarstw domowych.
Tauron
04.02.2020r. 11:04

Osiemdziesiąt pięć inicjatyw o łącznej wartości prawie 1,6 miliona złotych zrealizowali laureaci I edycji konkursu dobrosąsiedzkiego "WzMOCnij swoje otoczenie" z 76 gmin. Ponad 110 000 osób korzysta już z projektów społecznych PSE.
PSE
03.02.2020r. 19:47

Już 4 lutego Fundacja Veolia Polska wraz z Fundacją Szkoła Liderów organizuje konferencję "Designerzy Procesów Rozwojowych". Wydarzenie, poświęcone przede wszystkim koncepcjom związanym z zapewnieniem miastom zdolności do radzenia sobie z wyzwaniami przyszłości, jest adresowane do przedstawicieli administracji samorządowej, lokalnych organizacji, biznesu i ekspertów z zakresu rozwoju miast.
Veolia
03.02.2020r. 17:24

Veolia Energia Łódź była gospodarzem corocznego spotkania z przedstawicielami Forum Zarządców Nieruchomości Spółdzielczych w Łodzi.
Veolia

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE