ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
21.12.2020r. 13:11

Coroczne spotkanie administratorów i zarządców wspólnot z Gdyni w ramach projektu "Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych" odbyło się 16 grudnia. W tym roku organizatorzy: PGE Energia Ciepła, OPEC Sp. z o.o., Miasto Gdynia i WFOŚiGW w Gdańsku, zaprosili przedstawicieli administracji do udziału w spotkaniu online.
PGE Energia Ciepła S.A.
21.12.2020r. 11:25

W biurach obsługi klienta i punktach obsługi przyłączeń Energi Operatora, spółki zależnej Energi z Grupy ORLEN, działa System Rezerwacji Wizyt. W czasie pandemii, kiedy zawieszona została obsługa bezpośrednia, klienci mogą wybrać dogodny dla siebie termin konsultacji telefonicznej.
Energa
21.12.2020r. 06:33

Projekt RECPP służyć ma wykorzystaniu infrastruktury pozostałej po sukcesywnie odstawianych na trwale elektrowniach, tak aby tworzyć nowe perspektywy dla regionów energetyki węglowej znajdujących się w okresie przejściowym, co wpisuje się w działania Sprawiedliwej Transformacji.

Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie
18.12.2020r. 16:33

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas radości, odpoczynku i refleksji. Ale świąteczne przygotowania często wiążą się z powstaniem masy odpadów. Energa z Grupy ORLEN przygotowała dla dzieci przewodnik Planety Energii "Ekoświęta bez (niepotrzebnych) odpadów".
Grupa Energa
18.12.2020r. 14:52

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej przez kolejne cztery lata - do końca 2024 roku. W siedzibie PGNiG umowę podpisali Paweł Majewski - Prezes Zarządu PGNiG SA oraz Andrzej Kraśnicki - Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce.
PGNiG
18.12.2020r. 10:34

Przed nami wyjątkowe święta Bożego Narodzenia. Zwykle była to jedna z niewielu okazji w ciągu roku, by cała rodzina spotkała się razem. W tym roku większość życzeń może trafić do nas przez ekran smartfona. Wyjątkowe mogą być też tegoroczne prezenty. Obdarować możemy nie tylko najbliższych, ale także przy okazji wesprzeć w mądry sposób przedsiębiorców przeżywających trudne chwile. Wyjątkowe okoliczności powinny nas skłaniać do tego, by podejmować zakupowe decyzje w sposób bardziej niż dotąd świadomy.
PGE
18.12.2020r. 06:00

Dzięki porozumieniu podpisanemu w grudniu między Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi oraz Lasami Państwowymi kolejne platformy pod gniazda lęgowe dla rybołowów zostaną zainstalowane na słupach linii najwyższych napięć.
17.12.2020r. 18:26

Ponad 7,5 tys. km w 12 dni - to zadanie do wykonania dla zawodników, w tym z Orlen Team, startujących w 43. edycji Rajdu Dakar. Najlepsi polscy kierowcy zapowiadają pełną gotowość do startu i walkę o czołowe miejsca.
PKN Orlen
17.12.2020r. 15:29

PGE Dystrybucja Oddział Skarżysko-Kamienna wspólnie z Gminą Jedlińsk zadbały o poprawę bezpieczeństwa na placu zabaw w Wielogórze.
PGE Dystrybucja S.A.
17.12.2020r. 14:19

Do grona ambasadorów Energi z Grupy ORLEN dołącza pływaczka Zofia Chrzan. Pasja nastolatki do pływania narodziła się, gdy kilkumiesięczna wówczas Zosia po raz pierwszy trafiła na zajęcia w dziecięcej szkółce pływania. Regularne treningi rozpoczęła w wieku 8 lat, a po kilku latach osiągała już pierwsze rekordy Polski. Po kilku latach treningów pływaczka może pochwalić się imponującymi osiągnięciami.
Energa

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE