ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
03.02.2020r. 12:32

W hali głównej dworca Warszawa Centralna im. Stanisława Moniuszki w Warszawie stanęła niezwykła wystawa upamiętniająca ofiary ludności stolicy podczas niemieckiej okupacji. To część projektu "Tablice Pamięci" realizowanego przez PGE Energia Ciepła, którego celem jest przywrócenie pamięci o tablicach Tchorka umieszczonych w miejscach egzekucji. Wystawie towarzyszy dwumetrowa kostka z kodem QR za pomocą którego można pobrać aplikację z lokalizacjami 167 tablic Tchorka i historią miejsc upamiętniających niemieckie zbrodnie.
PGE Energia Ciepła
03.02.2020r. 11:59

Bycie dobrym kierowcą jest dziecinnie proste. Przekonuje o tym Robert Kubica i jego najmłodsi pomocnicy w najnowszej odsłonie kampanii PKN Orlen #DobryKierowca. Jej głównym celem jest promowanie zasad bezpieczeństwa na drodze.
PKN Orlen
29.01.2020r. 15:42

W dniach 27-28 stycznia 2020 r. w Warszawie, w Hotelu Sofitel Victoria odbyła się XX edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, poświęcona perspektywom rozwoju polskiej energetyki w odniesieniu do najbliższych lat, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu.
ECB
29.01.2020r. 12:58

Artysta Kacper Mutke pomaluje wybrane skrzynki elektryczne w Śródmieściu Katowic. To wspólne działanie Miasta Katowice i Taurona, zwracające uwagę na problem dewastacji w przestrzeni publicznej i promujące architekturę modernistyczną.
Tauron
28.01.2020r. 11:36

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w otwartym posiedzeniu Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej przy Krajowej Izby Gospodarczej, które odbędzie się 6 lutego 2020 r. (czwartek), w godz. 11.00 - 14.00, w siedzibie KIG, przy ul. Trębackiej 4, w Warszawie, w sali 205, II piętro.
KIG
28.01.2020r. 10:30

Reprezentacja pracowników Grupy Energa na X Amatorskich Mistrzostwach Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim wywalczyła 7 medali - 3 złote, 3 srebrne i jeden brązowy.
Grupa Energa
27.01.2020r. 21:05

Realizowany przez Fundację Veolia Polska oraz Centrum UNEP/GRID-Warszawa program edukacyjny "Ciepło dla Miast", przez ponad 3 miesiące umożliwiał mieszkańcom Poznania i Warszawy aktywne uczestnictwo w kształtowaniu swojego otoczenia oraz przedstawienie własnych pomysłów na zrównoważony rozwój ich miast.
Veolia
27.01.2020r. 08:54

Polski sektor elektroenergetyczny przechodzi dynamiczny proces zmian. W branży jest wiele organizacji zajmujących się szeroko pojętą energetyką. Jednym z ważnych podmiotów jest Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych. Organizacja, która do tej pory kojarzyła się z mocno eksperckim analizami, staje się powoli ważnym graczem w debacie publicznej poświęconej przyszłości sektora.
PGE Energia Ciepła
24.01.2020r. 14:38

Tegoroczna jubileuszowa X edycja konkursu Fundusz Naturalnej Energii realizowana przez Gaz-System w partnerstwie z Fundacją "Za górami, za lasami" cieszyła się największym zainteresowaniem ze wszystkich dotychczasowych edycji. Łącznie wpłynęło 201 wniosków o dofinansowanie.
Gaz-System
24.01.2020r. 13:54

Tauron zaprasza najmłodszych do zagrania w nową grę edukacyjną o elektromobilności "Mistrz e-auta". Dzieci mogą wypróbować w niej swoje umiejętności w roli kierowcy samochodu elektrycznego. Grę, przygotowaną w ramach programu "Bezpieczniki Taurona. Włącz dla dobra dziecka", można znaleźć na platformie edukacyjnej edukacja.bezpieczniki.tauron.pl.
Tauron

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE