ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
30.10.2019r. 11:34

Efektem ubocznym działań spółek Grupy Tauron jest 4,4 mln ton popiołów, żużli, gipsów oraz skały płonnej. Pozostałości procesu technologicznego udaje się ponownie wprowadzić na rynek, jako produkty do zastosowania m in. w budownictwie. W ten sposób w firmie działa Gospodarka Obiegu Zamkniętego. Materiały wytwarzane przez energetykę oraz górnictwo podlegają tym samym procedurom i normom, jakim podlegają wyroby budowlane stosowane w Polsce.
Tauron
30.10.2019r. 11:18

W tym roku już po raz ósmy w rocznicę urodzin Zbigniewa Herberta został zorganizowany wieczór poetycki poświęcony pamięci poety. Partnerem wydarzenia była po raz kolejny PGE Polska Grupa Energetyczna.
PGE
29.10.2019r. 18:13

PKN Orlen został mecenasem Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, największej sceny operowej w Europie i drugiej na świecie, która słynie z ambitnego repertuaru i gwiazd światowego formatu. Wsparcie uzyska również Akademia Operowa, kształcąca utalentowanych artystów.
Orlen
29.10.2019r. 11:24

Pokazy i prelekcje o bezpieczeństwie w górach i jaskiniachzorganizowali dziś w Krakowie Tauron i Fundacja GOPR. Podczas wydarzenia na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego ratownicy GOPR otrzymali od Taurona "Ratunpak" - specjalny zestaw do udzielania pierwszej pomocy w trakcie jaskiniowych akcji ratowniczych.
Tauron
29.10.2019r. 09:49

Do 8 listopada br. zostało wydłużone postępowanie ofertowe PGE Energia Ciepła na dostawę do Instalacji ITPOE niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku.
PGE Energia Ciepła
28.10.2019r. 16:30

Za nami pierwszy w historii spółki Dzień Inwestora Indywidualnego, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Pierwszy w Polsce długoterminowy program dla inwestorów indywidualnych - Orlen w portfelu jest konsekwentnie rozbudowywany o nowe aktywności. Do końca roku zaplanowano kolejne inicjatywy, które obejmą przede wszystkim edukację na temat inwestowania. Oreln w portfelu ma kolejnego partnera, dzięki czemu dołączenie do programu będzie jeszcze prostsze.
Orlen
28.10.2019r. 12:53

Grupa Kapitałowa Transition Technologies (GK TT) - lider IT w obszarze energii, gazu, informatyki medycznej i przemysłu - podsumowuje wstępne wyniki III kwartału 2019 r. Przychody na poziomie ponad 260 mln PLN i rosnące wpływy z rynków zagranicznych pomogą zrealizować tegoroczne plany i pozwalają optymistycznie patrzeć w 2020 rok, mimo konserwatywnej oceny rozwoju rynku informatycznego na świecie.
Transition Technologies
28.10.2019r. 11:21

Wielka loteria Tauron Sprzedaż skierowana jest do klientów z gospodarstw domowych. Może w niej wziąć udział każdy klient indywidualny, który korzysta z serwisu Mój Tauron lub w czasie trwania loterii założy swoje konto. Loteria trwa do 10 grudnia.
Tauron
26.10.2019r. 19:32

Projekt badawczo-rozwojowy Enei Operator - dotyczący wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości do szkolenia pracowników służb technicznych - otrzymał Diament Top Industry. Inicjatywa została wyróżniona w kategorii "Innowacja Roku", a nagrodę wręczono podczas Gali Top Industry Summit.
Enea Operator
26.10.2019r. 19:30

Redakcja czasopisma naukowego Energy Policy Studies (EPS) serdecznie zaprasza wszystkich naukowców i badaczy, a także praktyków do nadsyłania swoich artykułów, rozpraw, studiów przypadku, recenzji lub raportów z konferencji do kolejnego numeru.
Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE